Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Nektek mi jön le ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Nektek mi jön le ebből?

Figyelt kérdés

Lényeg az h párom után költöztem külfölre.itthon feladtam mindent,h ki tudjak menni.itt hagytam mhelyet,családot,barátokat.

Regisztráltam a mközvetitő irodába..valamilyen szinten beszélem a nyelvet ,de nem hivtak még.juniust mondták h akk már biztos lesz olyan ami nekem jo lesz/ismerik párom/!!na a lényeg ennek az egésznek ha esetleg összekapunk v veszekszünk akkor a képembe vágja h mennyi pénzbe kerültem,költöt rám,meg ki tudja számolni és fizessem vissza.tudja jol h nem ismerek senkit se és rossz nekem egyedül!?azért jöttem ki h boldog legyek és jobb élet reményében!?ugy érzem h vissza él azzal h nincs senkim..


2015. máj. 29. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Sosem jó valakitől függeni.. próbálj meg mindent böngéssz az újságokban álláshirdetéseket én is ott találtam sokat , és azokra többnyire behívtak elbeszélgetésre, ezenkívül ott vannak a közvetitő irodák ,akik szintén segítenek . És végezetül ha ez nem elég akkor van integrációs nyelvtanfolyam amihez támogatást is tudsz igényelni a munkaügyin.. Szerintem találd fel magad és ne add fel! Van sok lehetőség csak próbálkozni kell... De a pároddal is mindenképp beszéljétek meg a gondokat mert sose jó ez a hatalmi vita .. főleg ha elvileg szeretitek egymást
2015. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy cuccolj haza, mert a faszi ki fog dobni téged.
2015. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Regisztráltunk már.mondtam h regisztráljunk a munkanélkülin is,mert akkor ingyen mehetnék nyelv suliba.meg kapok pénzt is amig nem lesz melom.a válasz nem volt.
2015. máj. 29. 14:14
 4/10 anonim ***** válasza:
3 Mondom, cuccolj haza, mert napok kérdése és ez az ember ki fog dobni, és mehetsz az utcára.
2015. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem visszaél, hanem nemes egyszerűséggel csak megunt téged. Elmúlt minden ami volt.

És kifizetődő ha vele maradsz.

2015. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h megunt.mert álandoan dugni akar.más részt meg mondaná h mibe menjek az utcán pl.szerintem kihasználja h nincs senkim kint meg ilyesmi.nem nem költözök haza.megvárom mig lesz melo és pénz azt elköltözök ha ez megy..
2015. máj. 29. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Te tudod.
2015. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szeret, akkor nem számolgatná mennyibe kerültél. ELvégre Te is feladtál mindnet és érte döntöttél így. Attól, hogy dugni akar, már nem szeret.
2015. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolod, ha állandóan d*gni akar, az a szeretet jele? Szerintem te kicsit el vagy tájolva. A pasi visszaél azzal, hogy ki vagy szolgáltatva neki, márpedig ez a leggerinctelenebb dolog, amit az ember tehet a társával. Gondolom ne te erőszakoltad rá magad, hanem ő ajánlotta a segítségét.. Minden párkapcsolatban kellene egy ilyen időszak, hogy kiderüljön, milyen jellem tulajdonképpen a párja. Szerinted mi lesz, ha egyszer munkanélkülivé válsz? Gyereket szülsz, és otthon maradsz vele? Vagy úgy alapból, szerinted hányszor fogja még a fejedhez vágni, hogy neki köszönheted azt, ahol tartasz, csak miatta találtál munkát, meg egyébként is az van, amit ő mond? Korrekt ember azzal sem bánik így, aki egyébként nem a párja, csak szívességet tesz neki. Azt sem illik felhánytorgatni, mert vagy lefixált az ember előre valami fizetséget, vagy pedig jószándékból teszi, nem azért, mert elvár érte valamit. A te pasid önző érdekember. Sajnos belefutottam én is ebbe a típusba, képtelen az önzetlenségre még a szeretteivel is (bár neki a szeretet egyenlő a birtoklással), és előbb-utóbb úgy alakítja a dolgokat, hogy kamatostól visszaszerezze azt, amit ő befektetett a kapcsolatba. Készülj, mert ott fog lehúzni, ahol tud, hiszen "neki köszönheted" mindenedet..
2015. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szexelek vele már pár hete..?!!meg az exeimmel jön h ők mennyi mindent tettek értem v sem!?ő önzetlenűl csinálta.mondja ő!?nem ő lesz a férjem és a gyerekem apja.mivel tisztába vagyok azz utolsó amit irtál így gyüjtögetek h majd vissza adjam azt amit gondolok..volt jo fizető állásom mint pultos volt lottós wizsgám, amit elviszettem mivel kijöttem .. 100ezer ft-ba került anno?!én meg amit vissza fizetek neki majd átváltom azt levonom?!
2015. máj. 29. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!