Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig más nőket dicsér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig más nőket dicsér a barátom, de engem nem. Ti mit tennétek? Nagyon idegesít.

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt lassan. Akkor sem voltam vékony amikor összejöttünk, azóta híztam, fogytam sokat, és megint híztam, de egyszer sem volt képes megdicsérni a külsőmet, teljesen mindegy mennyire festettem ki magamat, vagy mennyire nem, mennyire öltöztem ki: magassarkú, feszülős szoknya. SEMMI....


Mielőtt összejöttem vele sokan dicsérték a lábaimat, ő egyszer sem mondott rá semmit. Annyit nyög ki, hogy szép az arcom, bár nem érzem magam sem nagyon csúnyának, sem szépnek. Bármilyen ruhát akarok venni, ami csinos és nőies mindenre azt mondja, hogy mindegy, miközben a kolléganőjére mondogassa, hogy milyen csinos.... Amikor kérdezem, hogy milyen ruhákat hord, azt mondja hagyjam már ilyenekkel. Nem lehet belőle kihúzni semmit. Az agyamra megy, hogy neki mindenki szép, jó, csinos csak én nem (bár van rajtam felesleg, de amikor 15 kg-ot fogytam és nem volt akkor sem mondott semmit). Tudja, hogy ez zavar, de nem érdekli. Erről a témáról lehetetlen vele beszélni.


Ti erre hogyan reagálnátok?


Köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 29. 15:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok, ő 24, ez lemaradt:)
2015. máj. 29. 15:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mégsem mondhatja, hogy egy tömör gyönyör vagy...
2015. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tömör, csak a hasam nagy, bár ez ellen nekem kell tennem, azt tudom, de amikor összejöttünk sem voltam vékony, utána meg le is fogytam:S Ami a szívén az a száján... mellesleg a kolléga nője sem szakad át, véletlenül sem.
2015. máj. 29. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le és beszéljétek meg. Mondd el, hogy ez zavar téged és kíváncsi vagy a valós érzéseire, gondolataira. Lehet, hogy csak fél kimutatni az érzéseit előtted, bár 5 éve együtt vagytok. Vagy sajnos már nem tetszel neki.
2015. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínű sokat nem tud a nőkről a barátod.Nem veszi észre,hogy ez neked rosszul esik,hogy nem dicsér.Kérdezd meg tőle nyíltan,hogy te mit szeretsz bennem? Mi az ami tetszik neked rajtam,bennem?!

Te jól érzed magad a bőrödben amúgy? Nem azért kérdezem,hogy bunkóskodjak,ne értsd félre,csak kíváncsi vagyok!

2015. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vattacukor1234 válasza:
Vagy csak nem mer mit mondani. Biztos ugy gondolja ha barmilyen jelzot is mondana a testedre magadra venned. volt mar ilyen ismersom.
2015. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!