Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért idegesít barátom zenéje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít barátom zenéje?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok barátommal. Gitározik, nagyon tetszik, felnéztem rá stb... Utóbbi egy évben nem bírom elviselni ha gitározik egyszerűen idegesít. Olyan mintha irigy lennék rá. Ha valami szerelmes számot játszik, nagyon rossz, mert olyan mintha nem is rám gondolna közbe. Körülbelül azonos a zenei ízlésünk, van pár zenekar amit nagyon szerettem, még mielőtt össze jöttem vele, de ez mára változott. Úgy érzem, amit ő szeret, nem tudom szeretni én is. Miért van ez? Tiszta hülye vagyok nem? :(

19/L


2014. aug. 2. 16:58
 1/5 A kérdező kommentje:
nagyon tetszett*
2014. aug. 2. 17:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért idegesít a zenéje, mert őt magát találod vmiért idegesítőnek.
2014. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szokott idegesíteni, meg tényleg jól elvagyunk, ezt nem értem :(
2014. aug. 2. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
nem vagy véletlenül terhes?
2014. aug. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem O.o
2014. aug. 7. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!