Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonévesként tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesként tizenéves lányt szeretek. Ő már ki nem állhat. Rühell, utál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából már úgy érzem, hogy ebből tényleg nem lehet semmi, de meg akarom védeni, tanítgatni, vigyázni rá, figyelni, és mellette maradni, segíteni Neki. Túl sokan befolyásolják, rossz irányba. A probléma az, hogy hallani sem akar rólam. Pedig nekem sokat jelent. Legutóbb veszekedésben váltunk el.
2010. febr. 26. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy mit szeretnél, és hogyan. Mutass rá, hogy ha xy.-ra hallgat mi lehet belőle.
2010. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát a legutóbbi veszekedés azért lett, a testvére irtózatosan bunkó, és rossz befolyással van rá. És én porig aláztam tesóját, és most én vagyok a "szemét, akinek sosem fog megbocsátani".
2010. febr. 26. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne alázz, ha tanítasz. Észérveket használj, és maradj nyugodt. Ha nem hallgat rád, ne erőltesd, mert attól sem fog, viszont összevesztek.
2010. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te már milliószor tetted fel a kérdést. És a válasz ugyanaz: hagyd békén a csajt, és a családját is.
2010. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felejsd el!
2010. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tesóját okkal aláztam, mert minden sz*rnak elmondott, és ellenem fordította a lányt.
2010. febr. 26. 18:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi van??? Nem tettem fel ilyen kérdést
2010. febr. 26. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, mielőtt feljelent zaklatásért. (Én ezt tenném)
2010. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a p*csába, keress másikat. Vagy maradj egyedül egy kicsit, jellemerősítő hatása van.
2010. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!