Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek, ha egy lány hozzátok fordul, mert mondjuk nem ért valamihez?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, valószínűleg én sem értek hozzá
2015. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem
2015. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2015. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
15%
Ha szexel kapcsolatos dolog akkor örülök neki. Különben meg nem érdekel
2015. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de azért szívesen segítek neki, ha tudok, hogy értse, és máskor már ne legyen gondja azzal a valamivel (és nekem se, hogy helyette oldom meg).


Nem villogtatom a tudásom, ha nem muszáj - gondolom erre irányult a kérdés, máskülönben nekem tök mindegy, hogy a delikvens lány-e vagy fiú, vagy hermafrodita.

2015. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Én igen, szívesen segítek másoknak. Már ha tényleg az érdekli, hogyan kell megoldani és nem azt várja, hogy helyette csináljam meg. :)


24/F

2015. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem, és nem is szeretek segíteni

A srácok akiket ismerek hogy segítenek, azokat mind csak kihasználják a lányok.

2015. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenki szereti aki ért valamihez. Persze ha jó csaj az illető előny ;) Ismerkedésre tökéletes.

Azt viszont utáljuk ha a csajok kihasználják és minket nyaggatnak minden hülyeséggel (telepítsd újra a windowst és effélék), hülyének néznek. Szóval ha ismerkedni akar akkor OK, de ha látom h cserébe nem tud nyújtani semmit, akkor csá.

2015. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ahogy a 8-as is írja.

Ha amúgy le sem szarna és felém sem nézne,akkor engem sem érdekel mit szeretne.

Nagyon szívesen segítek amúgy bárkinek nemtől függetlenül,ha az valóban kedvesen és tisztelettudóan történik.De akik csak jópofiznak érte,meg mert ezt tartja az érdekük,azoknak szándékosan nem segítek,mert gyűlölöm az érdekembereket.

Volt is az egyetemen is ilyen csaj,bejött késve az órára,beugró számítógépes tesztet kellett mindenkinek írnia,én már kész voltam vele,elég jóra megcsináltam.Erre ő a kamu mosolyt előrántotta,ami amúgy szép széles mosoly volt,de nem volt őszinte egyáltalán.És fogalma nem volt az egészről,majd megkért hogy ugyan segítsek már neki benne.Belül gondoltam magamba,na jó segítek picit neki,de csak azért mert jóindulatú vagyok,10ből 4et én mondtam meg neki,azok jók is lettek,de így is megbukott rajta,aminek belül valójában örültem picit,mert kamu mosoly,és érdekember ezt érdemli.

24/F

2015. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, de csak, ha nem sorozatosan teszi, és nem azért, hogy kihasználjon, majd le se szarjon utána.
2015. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!