Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, hogy másra is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, hogy másra is gondolok, vagy ez már rosszat jelent?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal, és nagyon szeretem, de néha-néha elgondolkodom azon, hogy csak egy napra milyen jó lenne szinglinek lenni és flörtölni kötöttségek nélkül. Ilyenkor magamba nézek, és tudom, hogy megbánnám, mert szeretem őt, de valahogy mindig előjön ez a vágy. 18 éves vagyok, lehet hogy még komolytalanul fogom fel a dolgokat? Nektek nem szokott ilyen érzésetek lenni?
2015. máj. 30. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A gondolat nem bűn, a tett az (már persze ha rossz).
2015. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16-tól 20 éves koromig voltam egy sráccal. már 1 év után jöttek ezek a gondolatok...Aztán végül nem is bírtam, 4 év után szakítottam, kellett a tapasztalat, ki szerettem volna próbálni mással is. Jól döntöttem.
2015. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem gond ez. Lényegében te is csak olyan vagy, mint a mai nők 90%-a...:)
2015. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
99* :D
2015. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell általánosítani és mindjárt leszólni a nőket!

Ez szerintem teljesen természetes, pontosan ezért nem kell gyerekfejjel komoly kapcsolatot kezdeni.

2015. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elindultál kifelé a kapcsolatból.
2015. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tök természetes, ez mindenkiben benne van. Akkor van gond, ha tettekben is megnyilvánul.
2015. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Több éves házasságokban is vannak hullámvölgyek. Amikor az ember kicsit ábrándozik, netán gondol valakire.


Ilyenkor kell erősnek lenni, felismerni a helyzetet, hogy valami hiányzik a kapcsolatból, valami nem jó, és gőzerővel azon lenni, hogy megjavítsuk.


A hűség nem egy érzés, hanem egy döntés.


Ez persze lehet intő jel is, pláne fiatalon. 18 éves vagy, fiatal. 2 éve együtt vagy valakivel, lekötötted magad. Nem biztos, hogy ő lesz életed párja. Ettől függetlenül lehet rajta dolgozni, de ha az ember eljut egy bizonyos pontra, akkor azt is fel kell ismerni, hogy már nincs értelme tovább erőltetni. A leírásodból nem hinném, hogy ti a végső stádiumban járnátok, de azért ezt tartsd szem előtt. A későbbiekben még jól jöhet.

2015. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze elfogadhato, ilyenek vagytok nok.... sajnos
2015. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bence_ ***** válasza:
Ez normális. De ezt megbeszéled vele?
2015. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!