Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mi a véleménye arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye arról, hogy a szerelem (14 év felett) KORTALAN-E, AZAZ JELENTŐS KORKÜLÖNBSÉGGEL IS ELFOGADHATÓ-E A SZEMEDBEN? Nem szexre gondolok.

Figyelt kérdés

Elsősorban nagykorúak meglátása érdekel, de tiniké is másodsorban.


Nem szexre gondolok, nem plátói érzelemre, hanem szerelemből együttjárásra.


Kérlek titeket, kizárólag e verzió esetére fejtsétek ki véleményeteket : nő 17, ffi nagykorú, melyben a kölcsönös tisztelet és egymás iránti megértésre törekvés is jellemző, valamint e 3 szempont szerint írjatok véleményt; akár más szempontból is írhattok -A JOGI VONATKOZÁS a jelen kérdésnél NEM ÉRDEKEL-, de e 3 mindenképp benne legyen :

1) humánusság

2) érzelem

3) erkölcs


Kizárólag olyan esetről érdekel meglátásotok, melyben mindkét fél minimum 14 éves (kiemelten a fenti "összeállításban"), és -ismétlem- nem szexuális vonatkozásról szól a kérdés, hanem érzelemről: szerelemről. Természetesen a szex is egészséges része egy párkapcsolatnak, de nem feltétlen kell, h rögtön a kapcsolat elején legyen velejáró - ilyen eset a felvázolt is.

Azt is kiemelem: a KÉRDÉS LÉNYEGE: A SZERELEM KORTALAN-E SZERINTED, AZAZ JELENTŐS KORKÜLÖNBSÉGGEL IS ELFOGADHATÓ-E A SZEMEDBEN?



2012. ápr. 10. 09:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

az a véleményem, hogy a mai világban már semmi nem szégyen.

apa lányával, anya fiával, testvér testvérrel, mocskos világban élünk, mely saját magunkat is felemészt.

2012. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
Ha látok egy 17 éves "nőt" és egy 30 éves "férfit" együtt, akkor az első gondolat: a pasi szereti a szexet a fiatal husival, megértem. A csaj vagy a pasi pénzéért van a pasival vagy azért mert nagyon naiv. És az esetek 99%-ában jó a megérzés.
2012. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

ápr.10., 09:59 és 10:00 -re:

NEM A VÁZOLT HELYZETRE válaszoltatok.


Kérek szépen válaszokat a fenti kérdésre, tehát AMENNYIBEN várnak a szexszel, mire a lány betölti a 18-at, valamint AMENNYIBEN valódi, tiszta szerelemről van szó, kölcsönös megértéssel és tisztelettel,

ennek kapcsán mi a meglátásotok 17 éves hölgy- nagykorú ffi esetén, hogy a szerelem ismer-e szerintetek korkülönbséget?


Ez konkrétabb eset annál, hogy milyen a mai világ!

Nem általánosságokról várok meglátást. Köszönöm.

2012. ápr. 10. 10:30
 4/27 anonim ***** válasza:
20%

Nem.


Amúgy meg senki se fog rád jobban figyelni attól, hogy nagybetüvel írsz.

2012. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

10:00 vagyok. A kérdésed:


"a szerelem (14 év felett) KORTALAN-E, AZAZ JELENTŐS KORKÜLÖNBSÉGGEL IS ELFOGADHATÓ-E A SZEMEDBEN?"


Erre szerintem tökéletesen válasz az, hogy az én szememben mit jelent ez a "szerelem".

2012. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Érdekes, én is pont 17 voltam, mikor összejöttem a 30 éves barátommal. 4 éve vagyunk együtt, együtt lakunk, és minden jó :) A szexszel több, mint fél évet várnia kellett szegénykének, haha :)

21L

2012. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdésben vázolt konkrét helyzetről való véleményformálást, az előző az első ilyen itt.

Tehát nem azért mondom ezt, mert igenleges az előző kedves beíró véleménye.


Továbbra is várok mindkét oldalról véleményt, tapasztalatot is, de tényleg a kérdésben vázolt helyzetről (17nő, 15-20 évvel idősebb ffi), vagy ahhoz erősen hasonlóakról.

2012. ápr. 10. 11:48
 8/27 anonim ***** válasza:
Igen a szerelem kortalan. Én 16 voltam amikor összejöttem a férjemmel aki akkor 34 volt. Igen elfogadható a jelentős korkülönbség nálam. A szerelem természetesen már elmúlt, de van egy másik 20 évvel idősebb férfi aki irányába töretlen a szerelmem.
2012. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az új választ. Jöhetnek még.
2012. ápr. 10. 22:03
 10/27 anonim ***** válasza:

Igen :) A szerelem nincs korhoz kötve.


16/L

2012. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!