Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel randizgattam párszor. Elmondta,hogy kedvel és aranyosnak talál. A barátai szerint nagyon tetszem neki és ő is nekem. Sokat beszélünk egymással szinte hetente 3-4x is. Személyesen is összefutunk néha.

De ha rátérünk a kapcsolat/randi témára akkor mindig azt mondja,hogy csak barát vagyok neki...pedig látom rajta hogy ez nem igaz.És a barátainak is mást mondott mint nekem.

Szerintetek jó ötlet elmondani neki hogy ismerje már be végre az érzéseit? Vagy hogy ha nem akar semmit akkor hagyjon békén? Én komoly kapcsolatra vágyok vele,de nem fogok rá várni évekig!!

Viszont azt sem akarom hogy örökre megszakítsuk a kapcsolatot hogyha nem jönne össze.



2015. máj. 31. 13:51
1 2
 1/13 Interferencia ***** válasza:
100%
Én nem csinálom ezt. Ezek szerint nem vagyok férfi?
2015. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó ötlet, akkor végre tisztázhatjátok
2015. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ezt csak kétdezem. Nem akarok senkit sem megszólni!

Szóval tisztelet a kivételeknek.

2015. máj. 31. 13:55
 4/13 A kérdező kommentje:
*kérdezem
2015. máj. 31. 13:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sose csináltam ilyet. Mondd neki azt, hogy Te szeretnél egy párt, ezért ha ő nem akar semmit, akkor beleveted Magad a párkeresésbe, ami sok idő és energia, és lehet, hogy mostanában emiatt ritkábban tudsz vele találkozni. Ha ez nem vált ki belőle semmit, akkor hanyagold. Ha tényleg akar, akkor legalább picit pánikba kell esnie.
2015. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm! :)

2015. máj. 31. 13:57
 7/13 RRR ***** válasza:

adj neki egy "lökést"

hogy végre elmozduljon

2015. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. máj. 31. 13:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt hidd el amit ő mond, ne azt amit a barátai. lehet nem szereti a kötöttségeket, lehet félénk is, mond meg neki bátran hogy te mit szeretnél
2015. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, lehet udvarias is, és csupán csak nem akar megbántani azzal hogy elmondja nem akar veled kapcsolatot
2015. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!