Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják felnőtt férfiak azt, hogy több év együtt élés után szó nélkül egyszer csak felszívódnak?

Figyelt kérdés
Igazából nem olyanok válaszok érdekelnének, h mert ilyenek, meg nem lehet tenni ellene semmit, vagy szemetek, stb. Hanem inkább úgymond ennek az esetleges pszichológiai okai érdekelnek, akár olyan pasiktól is szívesen venném az okokat, akik tettek már így.

2014. márc. 16. 19:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mert elegük lett hirtelen
2014. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jó, de ezt miért nem lehet kimondani? Tehát lehet rosszul fogalmaztam...a lényeg az, h én a szó nélküli verziót nem értem...nem azt, h felszívódott stb.
2014. márc. 16. 19:40
 3/25 anonim ***** válasza:
Ezt azért csináljuk, mert nem akarunk titeket szívatni azzal, hogy hónapokig, évekig áltatunk titeket, amit például ti nők előszeretettel tesztek meg bárkivel.
2014. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

És az nem szívatás, ha ezt szó nélkül teszitek?

Bennem az van, h ez még pár hónapos kapcsolat után elmegy, de itt több évről van szó.

2014. márc. 16. 20:02
 5/25 A kérdező kommentje:
Szóval több éven át csak szívatott, és nem közli, h elege van, mert nem akar még több éven csak szívatni, hanem fogja, és felszívódik, eltűnik, mintha soha nem is léteztem volna, merő jó indulatból? Ez nem ítélkezés részemről, csak tényleg érthetetlen számomra.
2014. márc. 16. 20:50
 6/25 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tettem a legutóbbi barátnőmmel, mert rájöttem a hazudozásaira. Szó nélkül lekoptam, ő persze kajtatott utánam még 2-3 hónapig, szegényke nem nagyon értette, hogy az összes mocskosságára rájöttem. Ennek már 4 éve, de a mai napig belém szerelmes, pedig már a fél város leharcolta. :)
2014. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Értem...én spec nem hazudoztam.
2014. márc. 16. 21:37
 8/25 A kérdező kommentje:
Igazából, ha az lenne, h elege van, azt azért is értem meg, mert nekem is elegem van, a gondok igen sok mindenből összetevődtek, de nem konkrétan olyanokból, h hazudoztunk volna egymásnak, vagy megcsaltuk volna egymást stb. Vita is kevés volt egyébként...ezért nem is értem.
2014. márc. 16. 21:46
 9/25 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok - már ha magamból indulok ki -, akik a minimális konfrontálódást sem tolerálják és lépnek. (Ezt egyébként szerintem sok nő tutyimutyiságnak, töketlenségnek hiszi, pedig egyáltalán nem az. Sokunk nyugodt, balhémentes életre vágyik és nem az állandó egymást bаszogatásra. Amúgy mindig bevonzom az állandóan szőrszálhasogató, veszekedő nőket, nekem is elegem van belőletek már egy jó ideje. Legutóbb kerek-perec kijelentette a hölgyike, hogy neki lételeme a párjával való folyamatos civódás, mert utána oly' édes a kibékülés. Hát köszi, nekem így nem kell a te "békéd".)
2014. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hát nézd, több év után, külső tényezőkből fakadó gondok miatt elkerülhetetlenek viták. Sajnos nem mese országban élünk, h egy-egy vita ne alakuljon ki, még két legbékésebb ember között is. Mert a stressz stb. miatt is...!

Ha viszont ezt tudja vki magáról, akkor alkalmatlan egy kapcsolatra szerintem..., ha ennyit se bír elviselni. De ahogy írtam ezt is meg lehet mondani, mi lehet belőle? Max. egy rosszat még elvisel, aztán utána úgy is szabad, nem?

2014. márc. 16. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!