Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál, vagy maradnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál, vagy maradnál?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell: 3 éve vagytok együtt. Elsöprő szerelem volt az elején, olyan, mint a mesékben, csodálatos volt minden, álmodni nem mertél volna jobbat. Aztán telt múlt az idő, és még mindig szereted, de vannak dolgok, amik miatt egyre gyakrabban elgondolkozol, kell-e ez neked. Nehéz az együttélés, ő nagyon rendetlen, te rossz kedvű leszel attól, hogy mindig utána kell mindenhol pakolnod, ha nem teszed, akkor meg hányinger az egész ház. Amúgy is romos, felújításra vár minden négyzetmétere, de két éve semmit sem haladtatok vele. A pénzügyekben, spórolás-költekezés témában nem értetek egyet. A szex ellaposodott, már nem kívánod annyira, kevésbé vonzódsz hozzá. Küzdötök, próbáljátok megbeszélni a nehézségeket, de végül mindig minden újra ugyanaz a lemez. Mégis, mikor arra gondolsz, talán a szakítás lenne a megoldás, eszedbe jut, hogy mennyi mindenben egyetértetek, egy húron pendültök....
2015. máj. 31. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Tartanék egy hosszabb szünetet, azalatt sokminden eldől.
2015. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
nem maradt semmid ebből a kapcsolatból, szakítanék. szünet meg az iskolába van amíg reggeliznek :D
2015. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Amikor mellette döntöttem, nemcsak az élet napos oldalát választottam vele, hanem a nehézségeket is. Sem az élet, sem egy kapcsolat nemcsak habos tündérmese.


Azért a rendetlenségről komolyan elbeszélgetnék vele a helyedben, hogy több segítségre lenne szükséged a részéről, legalább maga után pakoljon el, próbáljon kicsit jobban vigyázni a rendre, mert nem bírsz minden házimunkát egyedül.

2015. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Ja, a vége lemaradt: A szex nem lehet, hogy pont azért laposodott el, mert mindketten rosszkedvűek, idegesek, fáradtak vagytok? Erről is beszélgessetek el.
2015. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ha már felmerül benned ez a kérdés akkor eléggé halálra van ítélve a dolog. Én nem maradnék ilyenben, mert ha ennyire zavarnak a szokásai, akkor sose fogod vele jól érezni magadat. Próbálj meg beszélni vele arról, ami zavar vele kapcsolatban, de ha nem látsz javulást, szerintem lépj..tudom nehéz ez :S
2015. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te már tudod jól, csak megerősítésre vársz abban, hogy elhagyd.
2015. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Egy hosszabb szünet közben/útán könnyebben eltudod dönzeni és mit érzel iránta igazából.
2015. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Megnézném, hogy én mit tehetek a kapcsolatért, és nem azt lesném egész életemben, hogy értem mit tesznek. Ha ezek után sem oké (mondjuk 3-6 hónapig) akkor szakítanék)
2015. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ossze kell irni a jo es rossz dolgokat, es amelyik tobb az lesz. A rendetlenseggel kapcsolatban sztem lehet valtoztatni, a koltekezes sporolas dolog viszont sztem nem olyan konnyu dolog.
2015. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

"lakva ismerszik meg az ember" - jó régi mondás, tehát sok ember tapasztalatát hordozza....


Mit változtat az a hányinger házon, hogy régen voltak szép élményeitek?

Van, amit nem lehet "megbeszéléssel" megoldani, én nem vagyok spórolós (és ennek szívom minden következményét) - ha te az vagy, akkor mindennap lesz 10 konfliktusunk.

Kicsi, nagy - kimondott, kimondatlan, de lesz... és ha együtt maradtok ez lesz életetek végéig.

(ja és még a szép emlékek)

2015. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!