Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha kiderülne rólad hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha kiderülne rólad hogy halálos beteg vagy, szakítanál a pároddal hogy ne élje ő át a fájdalmakat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Ezt csak akkor fogom tudni, ha velem történik. Ebben nem lehet tanácsot adni.
2015. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert fordított esetben abba szakadna bele a szívem ha nem segíthetnék neki, nem lehetnék vele a nehéz időkben.
2015. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat o szeretne veled maradni mig elsz.

Az en apukam halalos beteg es anyukam minden percben vele szeretne lenni.Tehat ne szakits vele igyis ugyis ateli mivel veled volt egyutt.

2015. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Elmondanám neki és dönthetne, hogy velem marad, vagy nem. Ugyanúgy át fogja élni a fájdalmakat, mert attól még szeret téged, csak még a szakítással ráteszel egy lapáttal. Ráadásul ha amúgy minden rendben van a kapcsolatotokkal, akkor nincs is ok a szakításra.

Persze az őszinteség fontos, fel kell vázolni mindent, ami a betegség lefolyásával járhat, de a döntést az ő kezébe adnám.


Részvétem, bárkiről is legyen szó!

2015. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis! Eszembe nem jutna!


Viszont ha ő nem kérne belőlem, úgy érezné, hogy neki ez sok, elengedném, nem láncolnám magam mellé.


Legalábbis ez lenne a terv. Egészségesen könnyű ezt gondolni, de nem tudom, hogy egy esetleges betegség hogy "borítana meg", be tudnám vajon tartani...

2015. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Így is, úgy is fájni fog neki. Ha szakítanék vele, egy mondva csinált indokkal és egyszer csak megtudná, hogy beteg voltam, azért szakítottam vele, akkor azért fájna neki, ha velem szenvedne végig akkor az fájna neki.

Viszont én megmondanám neki, hogy mi a helyzet és hogy szeretném, ha az utolsó időket maximálisan kiélveznénk együtt és pont.

2015. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Honnan tudnám, hogy neki az-e a nehezebb, hogy szakítok vele magyarázat nélkül (vagy hamis indokkal), vagy hogy átéli a haldoklásomat?


2. Nincs jogom hozzá, hogy elvegyem a lehetőséget tőle, hogy velem éljen, ameddig lehet. Ez az ő élete is, nem csak az enyém! Ez csak közös megegyezés tárgya lehet.

2015. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem szakítanék. Megmondanám. A többit a jövő dönti el.
2015. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítanék. Elég fájdalmat kell elviselnie, mikor meghalok, még ennek tetejébe nem fogom elhagyni.
2015. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!