Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kene, de megsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kene, de megsem tudom megtenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban élünk a párommal, de egyre rosszabb a helyzet. Egy hónapja nem talalkoztunk, előző hónapban pedig csak egyetlen egyszer es most sem tudunk mert elutazik a barátaival. Leginkabb a szigorú szülei miatt nem tudunk talalkozni, nem engedik el sehova, a barátaival megis. Most ugy volt talalkozunk, de lemondta. Érzem hogy szakitanom kell, mert ez igy nem kapcsolat hogy facebookon meg telefonon beszelnunk, akkor is folyamatosan veszekszunk meg 'kegyes' hazugságokon kapom rajta. Nem tudom hogy szakitsak. Nagyon szeretem, nagyon rég óta vagyunk egyutt, de ugy érzem ezeket a problémákat mar nem lehet megoldani es egyre jobban taszitanak el tőle, megis ha arra gondolok hogy vége rögtön sírok.

Szerintetek mit kene tennem?



2015. jún. 1. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "nagyon régóta vagyunk együtt"?

(Mármint voltatok valaha is tényleg együtt, úgy, hogy tudtatok találkozni rendszeresen?)

2015. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat kb harom hónappal ezelőttig ket hetente vagy hetente talalkoztunk es masfel éve vagyunk egyutt, hamarosan ketto
2015. jún. 1. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
És mi tart vissza?
2015. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az hogy szeretem, sok kozos emlékunk van, es az első komoly párkapcsolat ez mindkettőnk életében. De nem birom tovább ezt a havi, kéthavi találkozást, bár most itt a nyár, mindjart vége az iskolának, megsem érzem hogy kibirom ezt a ket hetet.
2015. jún. 1. 19:15
 5/5 anonim válasza:
Ha tényleg szeretne, akkor találna rá módot, hogy találkozzatok. Az elmondottak alapján valóban nem túl fényes a helyzet, szerintem ne pazarold az idődet, jobb előbb megtenni, mert később bánni fogod, hogy eddig húztátok a dolgot úgy, hogy tisztában vagy vele, hogy nem működik.
2015. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!