Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az idő előre haladtával egyre jobban fokozódik a bunkósság egy párkapcsolat/házasság során a 2 fél közt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szerelem múlásával már nem tolerálod úgy a másik "zizieit"!

Szerintem amíg ez tűrhető határokon belül marad, addig nincs gond!

2015. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem törvényszerű. Ez úgy működik, hogy vannak, akik eleve hajlamosak bunkón, lekezelőn bánni a másikkal, de a kapcsolat elején disztingválnak, később tör elő az igazi énjük. Ezért érdemes megfigyelni más helyzetekben is azt, akivel épp ismerkedsz, például hogyan viselkedik azokkal, akik nála gyengébbek, akiknek nem akar imponálni, hogyan beszél más emberekről, stb.

Ha valaki minden helyzetben tiszteletet tanúsít embertársai iránt, az a párkapcsolat előrehaladtával sem válik bunkóvá.

2015. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt aki ilyen volt velem,és egy ideig türtem is, kb 4 évet,aztán egyszer csak ugyanolyan voltam vele,csak még jobban mint Ő.Szakítás előtt megkérdezte mitől változtam meg. Mondtam neki nem változtam,csak eddig tűrtem. Tőlem mindenki azt kapja egy kapcsolatban amit ad. Plusz 10-20 %. Ha jó,és rendes,megbecsül,őszinte,és hűséges, ugyanezt kapja vissza. Ha nem,akkor azt.
2015. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

3 komoly 'egyeniseg' lehetsz...

Am meg az elsonek van igaza. Kb 2-4 ev, mire a 'szerelem' elmulik.

2015. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fokozódik, csak a párkeresés időszakában el van nyomva, - mindenki a jobbik arcát mutatja, aztán, ha úgy érzi már révbe értek, ez egyre fárasztóbb lesz.

Szóval visszatér oda, amilyen valójában.

Mi egy év ismeretség után házasodtunk - mákunk volt, így is voltak súrlódások, de fontos volt annyira a kapcsolatunk, hogy mind a ketten változtunk.


De tényleg, már látom, ez szerencse volt inkább.

2015. júl. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy ev utan hazasodtatok? Nem vetit sok jot elore,.

Az a rosszhirem van, hogy az ember nem valtozik. A te kapcsolatodban maximum alkalmazkodas van. De az e,ber ugyanolyan marad.

Majd meglatod, ha elmulik a szerelem, vagy esetleg kevesebb erdeknfuz majd ossze benneteket, kapod majd az ivet hogy 'pedig mennyi mindenben alkalmazkodtam' /vagy epp te vagod a masik fejehez ugyanezt/.

2015. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 omba ***** válasza:
#6-os, ez nálatok hány év volt?
2015. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os, hát bő 20 évig tök jó házasság volt, nem tudom, az érdeken mit értesz, de nem volt benne semmi pénzügy.. már a szokásoson túl.

Dehogynem változik az ember, rengeteg közös szokást alakítottunk ki, a második hosszabb kapcsolatban nem is tudta megemészteni ezeket a párom: hogyan tálalunk, milyen újságot olvasunk, hogy készülünk a Karácsonyra...


A házasság, majd csak meglátod egyszer két ember közössége, nem egymás melletti élete.

És, hiába, hogy mégis vége lett: jó dolog. :D

2015. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugye mondtam, h nem vetit tul sok jot elore:-)

Az, hogy nosztalgiazol 40-50 evesen, hogy mily szep volt az eleted fiatalon, annak leginkabb az akkori fiatalsagod az oka, nem pedig a hazassag.

2015. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es

Harom ev, meg meg utana 2 evig szopa..ttuk egymast.

2015. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!