Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy a partneredet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy a partneredet a higiéniás szokásai miatt dobtad ki? (pl. büdös száj, lábszag, kevés fürdés/hajmosás, stb)

Figyelt kérdés

Egyszer összejöttem egy szörnyű sráccal, akiről pár nap alatt kiderült, hogy nem szeret fogat mosni, kb. hetente kétszer fürdik, és kapcsolatunk alatt egyszer sem mosta meg a haját. Három hétig tartott... utólag csodálkozok rajta, hogy jöhettem vele össze egyáltalán. Nagyon undorító volt :S

(Az elején nem tűnt fel, azt hittem, csak nem volt ideje letusolni --pedig a lehetőségei adottak voltak. Természetesen én naponta fürdök 2x fogat mosok meg minden, szóval nagyon is érezhető volt a különbség... :/)


Ti veletek előfordult, hogy ilyen emberrel hozott össze a sors, akinek az ilyesféle "szokásait" nem bírtátok ki?


Szerintetek hogy lehet ennyire igénytelen egy ember??


Kort és nemet is légyszi, meg hogy meddig tartott a dolog.


2010. febr. 26. 23:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
te valszeg a havasi yetivel jöttél össze.
2010. febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
a yeti tisztán tartja a szőrét.
2010. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
0:00 igaz én kérek elnézést (23:58)
2010. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
semmi gond :)
2010. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A yeti kedves, aranyos, tisztességes teremtmény, a volt barádot meg egy büdös mocskos tróger állat.
2010. febr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
és a yeti mezitláb jár szal lábszag kilőve..:D
2010. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
fúúúj basszus én hál IStennek ilyennel még nem találkoztam.De ha egszer egy büdös szájúval összehozna a sors...böööáááá lenne.
2010. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Viszont a medvedisznóember tényleg büdös...
2010. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem félig disznó félig medveember
2010. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg félig medve, félig meg disznóember
2010. febr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!