Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy a partneredet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy a partneredet a higiéniás szokásai miatt dobtad ki? (pl. büdös száj, lábszag, kevés fürdés/hajmosás, stb)

Figyelt kérdés

Egyszer összejöttem egy szörnyű sráccal, akiről pár nap alatt kiderült, hogy nem szeret fogat mosni, kb. hetente kétszer fürdik, és kapcsolatunk alatt egyszer sem mosta meg a haját. Három hétig tartott... utólag csodálkozok rajta, hogy jöhettem vele össze egyáltalán. Nagyon undorító volt :S

(Az elején nem tűnt fel, azt hittem, csak nem volt ideje letusolni --pedig a lehetőségei adottak voltak. Természetesen én naponta fürdök 2x fogat mosok meg minden, szóval nagyon is érezhető volt a különbség... :/)


Ti veletek előfordult, hogy ilyen emberrel hozott össze a sors, akinek az ilyesféle "szokásait" nem bírtátok ki?


Szerintetek hogy lehet ennyire igénytelen egy ember??


Kort és nemet is légyszi, meg hogy meddig tartott a dolog.


2010. febr. 26. 23:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
lol ez a téma XD
2010. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem olyan pasim volt (magasan kvalifikált értelmiségi, doktorandusz is volt -- tudom, nem a diplomától függenek a higiéniai szokások, csak érzékeltetni akarom a kontrasztot), szóval ez a pasi nyitott vécéajtónál sz*rt, meg állandóan telefingta a lakást. Ez is elég undorító volt azért. Mondjuk mosakodni mosakodott, csak az agyonmosott ruhái mosdatlan benyomást keltettek. (Azért volt agyonmosott, mert azt mondta, nem vesz új pólót addig, amíg teljesen el nem vásnak az eddigiek.)
2014. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!