Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy a partneredet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy a partneredet a higiéniás szokásai miatt dobtad ki? (pl. büdös száj, lábszag, kevés fürdés/hajmosás, stb)

Figyelt kérdés

Egyszer összejöttem egy szörnyű sráccal, akiről pár nap alatt kiderült, hogy nem szeret fogat mosni, kb. hetente kétszer fürdik, és kapcsolatunk alatt egyszer sem mosta meg a haját. Három hétig tartott... utólag csodálkozok rajta, hogy jöhettem vele össze egyáltalán. Nagyon undorító volt :S

(Az elején nem tűnt fel, azt hittem, csak nem volt ideje letusolni --pedig a lehetőségei adottak voltak. Természetesen én naponta fürdök 2x fogat mosok meg minden, szóval nagyon is érezhető volt a különbség... :/)


Ti veletek előfordult, hogy ilyen emberrel hozott össze a sors, akinek az ilyesféle "szokásait" nem bírtátok ki?


Szerintetek hogy lehet ennyire igénytelen egy ember??


Kort és nemet is légyszi, meg hogy meddig tartott a dolog.


2010. febr. 26. 23:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Válaszoljatok normálisan... de most tökre KOMOLYAN! (Al Gore)
2010. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%
Két nap után kopik.A szagok ellen van dezodor.Te vagy kicsit kényes.
2010. febr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Jaj, de bolondok vagytok... bezzeg ha a helyemben lettetek volna, nem szórakoznátok ilyen jól xD

Egyébként max a yeti unokaöccse, de sosem lehet tudni... komolyan, ilyen iszonyú emberrel még nem találkoztam...

2010. febr. 27. 00:49
 14/22 anonim ***** válasza:
Látod!?A negatív élmény is élmény...
2010. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Ha szeretted mért nem montad meg neki hogy mosson fogat és tisztálkodjon!
2010. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"Két nap után kopik.A szagok ellen van dezodor.Te vagy kicsit kényes."


jesszus:O még h ő a kényes az a pasi télleg gusztustalan volt csoda h 3 hétig birtad:D de am. télleg mondani kellett volna neki h fürödjéé máá megXD

2010. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
A medvedisznóember félig medve, félig disznó és félig ember... ;)
2010. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
A p.na is büdös,mégis jó!Vagy az nem gond?
2010. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"A p.na is büdös,mégis jó!Vagy az nem gond?" -- hát, ha a tied (vagy a barátnődé) büdös, akkor csak sajnálni tudlak... fürödj gyakrabban, vagy menj orvoshoz...


Először még célozgattam rá (pl. reggel: megyek fogat mosni, te nem jössz? - áá, én nem szoktam) meg hasonlók. Nem sokat értem el vele :( Szerettem, de ennek előbb-utóbb nem lett volna jó vége.(Ki tudja, milyen fertőzéseket kaphattam volna tőle...) És ha ennyi idősen (Ő most 27) ilyen igénytelen, én már nem tudom megnevelni, szerintem ilyen is marad :( Sajnálom a köv. barátnőit, hacsak nem ők is olyanok, mint a srác... :D

2010. febr. 28. 11:06
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ocsmány, jól tetted, hogy dobtad. Barátnőm is randizott egyszer egy sráccal, akiről kiderült, hogy nem szokott fürödni. Ráadásul be is fingott az első randin. Nekem is kijutott az igénytelen pasikból, az enyém meg rendszeresen fingott hangosat, büdöset, bevallottan viccesnek találta ezt. Boááá.
2010. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!