Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy bejön nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy bejön nekem a pasi és képtelen vagyok élvezni vele a szexet?

Figyelt kérdés

Mindent úgy csinál és jó csinál, de nem tudok elélvezni vele.

Normális hogy olyan pasival aki annyira nem jön be (tehát nem érzek úgy iránta) vele el tudok élvezni, ... akiért meg odáig vagyok, vele meg nem? Olyan érzés, mintha az érzelmem gátolna benne! ... mert azt látom/érzem rajta hogy nem engem akar, nem úgy kíván (tehát nem érez úgy), hanem csak a szexet?! És nem tudom magam úgy átadni, frusztrál.

És már tőlem is kérdezte, hogy mért nem?! Már szinte mindent kipróbáltunk ami másnál nekem bejött, de ...

Jó, azért volt hogy 1-2x sikerült vmi folytán.

Soha nem jártam még így! De Ő sem!Engem is frusztrál és Őt is!Ő magában keresi a hibát, én meg magamban.

Nos mi a véleményetek?

29/n


2015. jún. 2. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz...

... mert azt látom/érzem rajta hogy nem engem akar, nem úgy kíván (tehát nem érez úgy), hanem csak a szexet?! És nem tudom magam úgy átadni, frusztrál....

Pontosan ez a baj.

Keress olyat, akinek te számítasz, téged akar, szeret, nem csak szexelni akar valakivel!

2015. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van.1 es jól megfogalmazta. :)
2015. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben az elsők véleményén vagyok én is.

Ez világos mint a nap.

2015. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tud mindenki jól dugni.
2015. jún. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen az frusztrál, hogy csak a szexre kellesz. Biztos, hogy nem akar többet? Voltak ennek jelei? Nincs oda érted? Akkor keress oylat, aki szeret is és tetszik is, akkor lesz jó a szex. Bár az a rész meg fura, hogy aki neked annyira nem jött be, vagy nem szeretted, ott meg sikerült. Valószínű, hogy eddig nem a megfelelő partnerekkel akadtál össze.
2015. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!