Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön egy olyan pasi aki tényleg mindent megtesz nektek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, bármit kitaláltok, mindent megtesz, hogy a kedvetekben járjon, igazi gentleman, sosem féltékenykedik, oda mentek ahová te szeretnél, támogat mindenben, céljaid elérésében. Szóval mindenben a kedvedet lesi. Ez sok vagy tetszik nektek az ilyesmi?
2014. szept. 18. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
hát jobban bejön, mint aki le se sz..r
2014. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal jobb ez! Mondjuk szeretem, ha vannak "megszorítások", például látom rajta, hogy fél elveszíteni és egy egészséges féltékenység meg van benne, na meg saját elméletei vannak és vannak saját tervei, szokásai, szóval ne legyen olyan, hogy mindent én találjak ki mi, hogy legyen :D
2014. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyoldalú kapcsolat nem az én műfajom. lehet félreértem, de nekem a lírásból olyannak tűnik mint akinek nincs is szabad akarata ha az adott nővel van. Ez kifejezetten taszít. Nyilván a másik véglet se jó, de szerintem természetesebb ha hol az egyik hol a másik fél akarata érvényesül.
2014. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elsővel egyetértek...jobb mint aki füle botját se mozditja a kéréseidre :/

de akit szeretünk azért megteszünk mindent kb

2014. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, mert szeretem ha a barátomnak vannak önálló gondolatai és döntései és ne csak velem foglalkozzon hanem az eddigi életével is :)
2014. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!