Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha ez a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ez a srác annyira be van indulva rám, hogy ha egy fürdőruhás képet posztolok, már írja a pajzán dolgokat?

Figyelt kérdés
Tényleg, csak egy szimpla fürdőruhás képet készítettem. És bamm. Már írja, hogy bárcsak beolajozhatna, meg ilyesmi.
2015. jún. 3. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
bárcsak beolajozhatnám a tested
2015. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

"Tényleg, csak egy szimpla fürdőruhás képet készítettem."


Jahboccs, tényleg az alig mutat valamit, ennél már csak az mutatna többet, ha nem is lenne rajtad ruha. Álszent egógyűjtő liba vagy az az egy bajod neked.

2015. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

csak egy fürdőruhás kép amin előrehajol,merev lábakkal :D


egyébként nekem is vannak ilyen nő ismerőseim,és ők bóknak veszik ha valaki oda ír ilyeneket :D bár ezek azért teszik ki,tudatosan,

hogy te minek az más kérdés


azt ne mond hogy magad miatt rakod ki...persze,azért rakod ki, hogy lássák az alakod,céllal tölt oda fel az ember minden képet,dicsérjenek bókoljanak,neked az a bajod hogy neked nem tetsző ember írt alá :D

2015. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
Halljátok, lányok, nők, ezentúl minden nyaralás közben készített fotón bizonyosodjatok meg, hogy fel vagytok öltözve, mert eldurrannak a szüzikék.
2015. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Méé használja a f.aszbukot, aki sík hülye hozzá?!
2015. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem nem írnak pajzán dolgokat, se fürdőruhás, se ruhás képekre, csak kulturált bókokat kapok.


...Jaaaaa, hogy nekem nincs 1000x "ismerősöm", és nem láthatja bárki, amit megosztok? :)

2015. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!