Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minimum 5 éve együttélő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimum 5 éve együttélő párok, házastársak, lehetőleg 30-on túl, ti min szoktatok veszekedni?

Figyelt kérdés

Lehet, hülye kérdés, de érdekelne.

Biztos vannak kisebb vitáitok - mik? Min szoktátok felkapni a vizet? Konkrét dolgok érdekelnének. Általában meddig tart ez a kis vihar? Miben nyilvánul meg a dühötök? Kiabáltok, csendesebben vitatkoztok, vagy épp egymáshoz sem szóltok, esetleg valamelyik fél elviharzik?

Illetve mi az, ami nagyobb veszekedésekhez vezet, amin nem teszitek túl magatokat egy könnyen, ami miatt komolyan megharagudtok a párotokra?


2015. jún. 3. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi szinte bármin össze tudunk veszni fél pillanat alatt. Jól legorombítjuk egymást, aztán max. 15 perc múlva kibékülünk.

Nagyobb vitáink nincsenek, csak apróságok.

2015. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a szüleimnél ugyanazt látom, mint amit az első válaszoló írt. Minden szäron össze tudnak veszni, de nem komolyan. Szerintem nekik ez a hobbijuk. Több mint 30 éve működik.
2015. jún. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leggyakrabban a gyereknevelésen, vagyis azon, hogy én szigorú lennék, apa meg kenyérre kenhető és bedől a hisztinek ("De te nem látod??? Sír!" ja :/).


A pakoláson, mert én alapjában véve rendetlen vagyok, és baromira nem zavar, hogy ha este leveszem a pólómat, akkor az a szék támláján van addig, amíg másnap haza nem érek munkából.


A takarításon, mert mármeginthogynézkiezalakás? De mivel vízparton lakunk, hiába van minden tökig lepucolva, fél óra szellőztetés után finom por lepi el a mindenséget. Naponta 2x pedig rohadt vagyok letörölgetni, takarítani munka és gyerekezés ("de hát téged akar!") után.


Kaján, mert ő mindent agyonízesít, fűszerez, én meg nem szeretem. Hiába főzök én, jön belerondít... ha meg ő főz, akkor általában olyat csinál, amit én nem eszek meg.


Lényegében bármin, egy fél pillanat alatt. Miértvanottasószóró? Miértnemadtálagyereknekszalvétát? Mármegintcsakafészbúk! :D


1-2 hangosabb szó, kármokodás után inkább csendben puffogunk. Általában estig, max másnap estig tart. Békülős-szex a vége :D

2015. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!