Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró, ha egy lánnyal nem lehet veszekedni?

Figyelt kérdés

Itt nem az egészséges, érvelős vitákra gondolok, hanem konkrétan a "mindenkivel bajom van és ezt rajtad töltöm ki" kategóriára.

Otthon sajnos annyit kellett vitáznom és harcolnom minden apróságért egész gyerek és tinikoromban, hogy belefáradtam.

Ha látom, hogy kezd eldurvulni a helyzet, veszek egy mély levegőt, és elvonulok (általában a házimunkán szoktam levezetni a stresszt).

Mások szerint ez nagyon rossz, mert ha nem harcolom ki a respektet, a párom csicskának fog nézni.

A barátom az utolsó ember, akivel hangos vitába szeretnék keveredni, ezért vele még inkább óvatos vagyok, ha épp rajta a dili.

Tényleg meg fog unni ezért?


2014. máj. 19. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ANGYAL vagy te lány!!!!
2014. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

inkább ezért marad veled

ki a fene kíváncsi egy házi sárkányra?

2014. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Allj ki magadert akarhogyan is.Nem elvonulni kell.Na jo nem is veszekedni de azert vedd meg magad ha kell kulomben te leszel az akin majd mindenki rug egyet ha olyanja van.
2014. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

igen, hármas.


meg fogja szokni, hogy ő tombolhat, nincs bünti.

neked zavaró, hogy ok nélkül bszogat téged. hagyod??

2014. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ha visszaszólok, abból vita lesz, ő kitombolja magát, én meg itt maradok bestresszelve, aztán fél napig nem beszélünk.

Ha teszek rá, látja, hogy nincs közönség, idővel lehiggad.

Egyszer szóltam komolyabban vissza, a fent említett következett be, azóta hagyom inkább.

2014. máj. 19. 23:26
 6/14 anonim ***** válasza:
lehet ám mást is, nem csak veszekedni vele vagy nyelni.
2014. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én képtelen vagyok felemelni kiáltásig a hangom veszekedéskor...

Ilyenkor úgy néz ki, hogyha felemeli a hangját én akkor is normál hangnemben válaszolok, ekkor ő is belátja, hogy hiába kiáltozik egyoldalúan (ez általában mindenkinél működik), így marad a normál hangerővel történő érvelő vita :)

2014. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha az érvelésre gondolsz, akkor azt csak vitában lehet. Ha neki nincsenek érvei, csak épp rajta a dili, én hiába hozom elő az enyémeket.
2014. máj. 19. 23:31
 9/14 Moszuke ***** válasza:

a hisztizés sosem vezet jóra.

a magad igazáért ne hisztivel küzdj, nem vagy te hisztis hülyegyerek, vagy kislány. lehet észérvekkel küzdeni ha ennyire kiakarsz állni az igazad mellett.

a hiszti a kapcsolat és az irántad érzett tisztelet rovására fog menni.

nekem volt hisztis párom... hidd el, ha nem hisztizett volna még mindig együtt lennénk.

2014. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

csak nehogy az legyen a vége hogy egyszercsak besokallsz mert mindent elnyomsz magadban

vannak dolgok amiket meg kell beszélni rendesen, ha más nem akkor egy higgadtabb állapotban

2014. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!