Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adhatnám a tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám a tudtára (szavak nélkül) csak gesztusokkal azt, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
(lány vagyok, 19)
2008. júl. 13. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Együtt jártok? Vagy még csak bimbózna vmi? Ne add a tudtára!!!!!! Ha azt akarod hogy szeressen ne tudja még meg. Mindig előbb ő mondja ki, és csak jóval később te. Ez alapszabály. Ha kiteregeted a lapjaid, nem leszel már olyan érdekes számára. Inkább csak azt add a tudtára, hogy nem közömbös, vagy hogy tetszik.De azt se vidd túlzásba!

Mosolyogj, szemezz vele, utána mindig fordulj el. Ha közelről ismeritek egymást akkor néha megéritheted véletlenül stb.

2008. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szemezz vele,mosolyogj rá, próbálj beszélgetni vele.
2008. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
együtt vagyunk már 3 hónapja, de előtte fél évig találkozgattunk. És mostmár biztosan tudom, hogy szerelmes vagyok belé.
2008. júl. 13. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a játékot, amit a csajok olyan gyakran űznek velünk. (arra célzok, amit az első válaszadó írt).


Miért nem akarod neki elmondani? Félsz, hogy ő nem szeret? Egy párkapcsolat ideális esteben a kölcsönös szerelemről szól. Persze el lehet kezdeni anélkül is, hátha kialakul, de ha néhány hónap alatt nem lesz a pár egymásba szerelmes, akkor nincs értelme együtt járni.

Mi értelme ezeknek a játékoknak? "Szeretem, de nem nem vallom be neki." "Szeretem, de addig nem mondom, amíg ő sem" stb. Ez önkínzás, nem gondoljátok? Ha szereted, akkor mond meg neki!!!! JÓ ÉRZÉS KIMONDANI!!! És jó hallani is!

Nem értelek benneteket! :S

2008. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, pedig én is úgy gondolom, ahogy az első válaszadó írt, csak tényleg jó volna már neki mondani. Mert érzem hogy ő is szeret, de ő sem mondta még nekem.
2008. júl. 13. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is eltartott egy ideig amíg a barátnőm kimondta, és én csak közelebb éreztem magamat hozzá, mint addig. Tényleg, ennél a taktikázásnál jobban nem utálok semmit. Milyen normális kapcsolat az, ahol folyamatosan gondolkozni kell a lépéseiden, és visszatartani magadat, mert lehet, hogy ha "ezt mondod neki", vagy "azt csinálod", akkor kiszeret belőled, elhagy, stb? Én is ezt csináltam eddig, de már nagyon unom a dolgot.
2008. júl. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!