Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a barátotokkal/barátnőtökkel, ha ezt csinálta volna? Őszintén! 18L

Figyelt kérdés

Mint kiderült, a barátom nagyon sokáig csapta a szelet, méghozzá elég intenzíven egy másik lánynak.


Több ismerősöm/barátom megjegyzéseket tett, illetve kérdezték, hogy tudok e róla, milyen jó kapcsolatot ápol egy lánnyal a barátom?


Ezután belenéztem a telefonjába, mert elég sokat nyomkodja mindig...


Ilyen stílusú üzeneteket találtam benne:


'Nagyon szép vagy',

'kívánatos vagy',

'vonzó vagy',

'megkívántalak ma, mikor láttalak',

'dögös vagy',

'úgy rád másznék',

'úgy kielégítenélek téged'

'olyan jó feneked van'

'ha nem lenne csajom ez meg az lenne'


Viszont a legtöbb üzenet arról tanúskodik, hogy igazából már benne is volt a dologban, csak fosik, hogy megtudom, így nem meri megtenni...


Én elő is vettem, mármint nem vallottam be, hogy elolvastam az sms-ket, csak azt, amit a haverok meséltek, tehát mi az, hogy ilyen jóban vannak stb?


A válasza: Csak egy ismerősöm.


Illetve tagadott mindent, hogy tetszene neki vagy ilyenek.


A legutolsó üzenetváltásuk az volt, hogy a csaj meginvitálta kávézni, de ő azt mondta neki, hogy nagyon jó lenne, mert nagyon vonzódik hozzá meg minden, de van csaja...Viszont, ha nem lenne, első dolga lenne vele lenni...


Szóval most igazából nem csalt meg, így nem kell falnak mennem? Mennyire súlyos a dolog? Mennyire nagy a baj?


2015. jún. 4. 17:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Vagy háromszor már biztos fel lett téve ez a kérdés, szerintem csak szórakozol. :)
2015. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen, már feltettem...Szerinted ezen mi szórakozni valóm lenne? Nem kívánok ilyen szórakozás senkinek....
2015. jún. 4. 18:54
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ez az oka, ne hidd ezt. Ha szeretne, akkor nem másra verné a farkát. Valószínűleg miközben veled szexel is arra a másik csajra gondol. Ez nem szerelem.


Sőt, eddig sem azért nem tette meg, mert annyira hűséges lenne vagy annyira szeretne. Azért nem tette meg, mert fél, hogy a jól megszokott kis kényelmes élete változni fog, netalán egy komolyan konfliktust is fel kell vállalnia veled, ami milyen "gáz" már.


Az nem hűség, ha csak az tartja vissza, nehogy te megtudd. Az nem szerelem.


Önérzetes és kicsit is értelmes lány ezek után már gond nélkül kidobja. Főleg, hogy még hazudik is. Legalább lenne benne annyi tisztesség, hogy bevallja. De nem. Gyáva féreg az ilyen.


És kérdező: akárhányszor írod ki, ugyanazt a választ fogod kapni. Ez a pasi NEM szeret téged, nem fog megváltozni, és semmi értelme ennyire ragaszkodnod hozzá. Idő kérdése, és meg fogja tenni, csoda, hogy eddig nem történt meg. Még egy 4 év, és már azt fogod olvasni az sms-ei között, hogy milyen jó is volt az előző éjszaka a másik csajjal a ti közös ágyatokban. Ne várd meg, amíg ez megtörténik. Te ennél többet érdemelsz.

2015. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos szeret, ha más csaj után csorgatja a nyálát és gyakorlatilag kijelenti neki,hogy csak te vagy az akadályozó tényező, hogy jól megdugja...

Álomvilágban élsz, ideje felébredni:P

2015. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
tök gáz hogy még ezek után is itt véded, ugyanmár. nagyon bánni fogod ha nem szakítasz vele, neked fog fájni, ő eddig is leszarta, nem tűnt fel
2015. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10%

Sok felszínes nagyokos férfigyűlölő nő válaszát imádom.

Csak úgy mellékesen megjegyzem, ez az egész lehet, lemegy 1-2 hét alatt, és marad a barátnőjénél.

Minden kapcsolatban előfordul kísértés. Valószínűleg a sok válaszoló nagyon jól ismeri a kérdezőt és a barátját is, azért ilyen bölcs.

Ennyit a nagyokos nők felszínességéről.


Nem tudjuk, várj még. Mert mi van, ha nem csal meg, eltűnik a másik csaj a képből, és utána boldogan éltek?

Furamód a nagyokos, bölcs válaszoló hölgyek azt is teljesen természetesnek tartják, hogy a kérdező belenézett a barátja telefonjába, az engedélye nélkül. Ez az igazi felszínesség, amikor képtelen valaki átfogóan kezelni a kérdést. A cél csak a férfiak lehúzása. A többi apró kis részlet lényegtelen.

2015. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%
A 16-os voltam. Legjobb talán, ha bevallod neki a bűnöd, hogy az sms-ei között kutakodtál és kérj 1-2 hét szünetet, addig gondolja meg, mi legyen.
2015. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyivel rendezném a dolgot: "Nyugodtan lehet ez meg az közted és XY közt, mivel már nincs csajod"
2015. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hónapokig ezt csinálta. Most nem írogat neki, mivel nemrég vett elő. Nem tud, hogy mi járhat a fejében.
2015. jún. 5. 06:45
 20/22 Költőnő? ***** válasza:
hát akkor csak győzködd magad, így azonban nem tudom mi értelme volt a kérdésedet kiírnod.
2015. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!