Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok, és pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok, és pár kapcsolatba lennétek 1 rendelenes, beteg fiúval és elfogadnátok, olyanak amilyen? 20/F

Figyelt kérdés

#fiú #betegség #lány #párkapcsolat #járás #szívbetegség #rendellenesség #vég tag hiány #belső szervi el változás
2015. jún. 5. 21:01
 1/9 anonim válasza:
93%
Ha belsőleg megfog és úgy érzem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, akkor miért ne? Nem szeretném, ha ezen múlna az, hogy megtaláljam azt az embert, aki az életem szerelme is lehet :)
2015. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, h rendellenes, beteg?
2015. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A betegségtől is függ, hogy van-e viszolygásom ellene, de ha nincs, akkor járnék, persze.
2015. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Asztmás vagy?

Vagy mongolid idióta?


Nagyon nem mindegy.


A médiában annyira pofánkba tolt mássággal nincs bajom, egészen addig, amíg két boozi nem a kisfiam mellett a strandon kezdik el egymást taperolni.


Így a beteg emberekkel sincs problémám, sőt... kifejezetten értékelem igyekezetüket, de amikor egy daruval beemelnek egy nyálát folyató szerencsétlent az uszodában a medencébe, hogy ő is ugyanolyan, mint mi... na az nem oké.


Ennek fényében döntsd el, hogy elfogadnának-e v. sem.

Értem én az első kommentelő gondolatait, de hidd el... nincs az a szerelem, ami durva differenciákat elbír.


Férjek gyereket, családot hagynak maguk mögött, csupán azért, mert az asszony kövér... még akkor is, ha már a megismerkedésük pillanatában is az volt.


A másság nem oké, ez a genetikánkban van. Ezért van négerezés, cigányozás... amit lehet elítélni, de az ember idegenkedik a másságtól.


Betegséged ismeretének hiányában nem tudok mást írni... és természetesen nem állt módomban, hogy megbántsalak, ha esetleg sértene bármely szavam.

2015. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tobben lehet nem vallalnak be, de mindig lehet talalni egy valakit akinek vagy hasonlo problemai vannak vagy valami miatt beleszeret. Ugyhogy nehez, de elkepzelheto hogy ratalal egy beteg ember is a parjara.

Ha ez megnyugtat van par ismerosom, akiknek semmi bajuk es megsem sikerul osszejonniuk senkivel.

2015. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne akadaly nem tehet rola.
2015. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a betegségtől függ. Hiába tudom anyámról is, hogy a pszichés betegsége nem tudatos, és nem hibáztatom, mégis az őrületbe kerget, pedig orvoshoz is jár vele.
2015. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen betegségről van szó. De mivel a címkékhez végtaghiányt írtál, mondjuk pl egy ilyen rendellenességgel én már személy szerint nem tudnék mit kezdeni, sajnálom.
2015. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves ezt a kérdést nem először írtad ki,Te is érzed hogy gáz a szitu akkor ne tűnődj már ezen ennyit...rengeteg manus van rajta kívül..
2015. nov. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!