Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteg a barátnőm? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg a barátnőm? Vagy csak nem szeret már?

Figyelt kérdés

A lakás ahol együtt élünk iszonyat kupi van.

Főleg azért, mert neki úgy szokása pakolni, hogy mindenféle cumót válogatás nélkül egymás hegyére-hátára pakol. Mostanában még mindenféle hulladékot is félrerak, hogy majd később akar abból csinálni valamit.


Most elkezdtem szétpakolni a kis halmait, hogy rend legyen és szinte sírógörcsöt kapott, meg szabadkozott, hogy már nincs hova pakolnia.


A hűtőből reggel vagy 2 kg penészes cuccot pakoltam ki, a liszteket ellepték a molyok, azokat is én dobáltam ki.

Szóval nem tudom.


Beteg lehet. Vagy csak már nem szeret és leszar mindent?


2015. máj. 3. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az nem lehet hogy valami baja van..? Mikor beszélgettetek utoljára?
2015. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ja és nem is ez az alapvető baj, mert vannak ilyen emberek.

Hanem az, hogy amikor férfiasan megmondom neki, hogy mit hogy kéne elkezd velem b...szakodni mintha az anyám lenne, visszapofázik, meg minősíthetetlenül idegesítő hangnemben megalázóan beszél velem, úgy, mintha én lennék az undorító kötekedő nyomorék, hogy elkezdek rendet csinálni.

2015. máj. 3. 21:37
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát gyakran beszélgetünk. Nem hiszem, hogy baja van, max talán az, hogy már nem tisztel.
2015. máj. 3. 21:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez betegség lesz. Vannak ilyen pszichés betegek.És az idő haladtával egyre rosszabb lesz. Amerikai life storikban is mutattak ilyen gyülytögetőket. Ne engedd neki,mert bele őrülhet.
2015. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy már van valakije, ma is hívta valaki a telefonon, kérte, hogy vegyem fel, de amikor felvettem nem szólt bele senki.


Amikor mondtam neki, hogy ez egy kicsit gyanús akkor szintén szinte lebaszott, hogy én hogy képzelem, hogy őt ki hivogatná, stb.

2015. máj. 3. 21:39
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja és tegyük hozzá, hogy én alapból annyira toleráns vagyok, hogy most is csak azért kezdtem el kipakolni a halmait, mert elkezdték ellepni a hangyák a lakást.
2015. máj. 3. 21:40
 7/15 SweetLady ***** válasza:
100%

beteges gyűjtögetés

kéne egy lélekbúvár lehet valami nagyon nagy trauma érhette

2015. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapban ilyen rendetlen volt előtte is,ez nem betegség,hanem igénytelenség.
2015. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Amúgy egyet is értettem vele, hogy bizonyos dolgokat el kell tenni, ezért majdnem 10 e ftot költöttünk arra, hogy a tescoban vettünk ilyen áttetsző dobozokat, az egész kicsitől a nagyig. Gondoltam mindegyiknek lesz egy tartalma és majd lehet szortírozni, de nem.

A dobozok felében szemét áll, vagy mindenféle vacak vegyesen, vagy szinte üresek.

Egy dobozt mérgemben össze is törtem (belerúgtam) amikor megint kikérte magának, hogy én minek bolygatom a "rendet" azóta meg azt hallgatom, hogy "azt a dobozt te tetted tönkre"

Szóval megőrülök :D

2015. máj. 3. 21:48
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem volt amúgy mindig ilyen, egy ideig nálunk lakott, akkor nem csinálta ezt. Mióta én lakok náluk azóta kezdett el várat építeni a kacatokból.
2015. máj. 3. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!