Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek akkor most vége van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek akkor most vége van? Fontos!

Figyelt kérdés

Van egy srác akiről azt hittem hogy tényleg akar valamit de úgy néz ki hogy mégsem. Vagy nem tudom, mert egyik este még nagyon szerette volna ha vele megyek bulizni, de másnap meg egy csajjal láttam, fogdosták egymást, meg a csaj állandóan húzta a srácot maga felé.:S És ez nekem nagyon rosszul esett, és sokan azt mondták hogy ne is foglalkozzak vele mert nem érdemli meg. Így is tettem/teszek is. Nem írok neki msnen már nem is arra megyek amerre Ő van. De mielőtt mondták a barátaim hogy ne foglalkozzak vele előtte ráírtam msnen hogy hogy van? mizújs vele? és azt a választ kaptam hogy hát nem sok de neki most mennie kell. Előtte (mióta láttam hogy avval a csajjal van)sose csinált ilyet. Azóta se msnen, se suliban sehol nem beszéltünk.Nah most akkor mi van? Rájött hogy nem is szeret?? Vagy mi?? Ti írnátok neki a helyemben?? Beszélnétek vele?? Ha igen, akkor mit mondanátok neki??

Előre is köszönöm a válaszokat!!


2010. febr. 27. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
sztm hagyd
2010. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hagynám a francba. Ha valakivel kapcsolatot kezdeményezek, akkor alap dolog, hogy nem kezdek ki mással. Hagyd a fenébe.
2010. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Rájött, hogy már nem is szeret?" Ne áltasd magad. Vélhetően nem is szeretett. Amiről Ti tinik (feltételezem tizenéves lehetsz, de javíts ki, ha tévedek) azt hiszitek, hogy szerelem, az sok esetben csupán vonzalom, ami alakulhatna ugyan szerelemmé, de nem feltétlenül alakul azzá. Ahhoz, hogy igazán szerelmes lehess, kell a másik fél is. És nem csak MSN-en, meg a suliban pár mondat. Ettől függetlenül értem a probléma súlyosságát. Neked kellene, de ő nem éppen úgy viselkedik, mintha Te is kellenél neki. Szerintem ne írj neki. 1. Ha tényleg édekled, majd jelentkezik. És tapasztalat, hogy a srácoknak jobban kell az a lány, aki nem elérhető, mondjuk, szerintem ez fordítva is így van. 2. Ha mégsem kellessz neki, akkor nem érzed majd úgy, hogy megalázkodtál. Milyen érzés lenne, ha pl. ráírnál, és másnap kézen fogva császkálna azzal a lánnyal? Próbélj meg túlélni, minden nap egy kicsit "belehalsz", de elfelejted idővel. Kitartás!
2010. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látod, ha mentél volna vele bulizni, akkor veled jött volna össze, így meg a másik csajjal. Ilyenek a bulik.

Ha bánod, akkor legközelebb menj el bulizni azzal, aki tetszik, és hív.


De ez tetszik: "Rájött hogy nem is szeret?? Vagy mi??" - miért, szeretett valaha? Együtt jártatok?

2010. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!

Mások véleménye is érdekel még!!

Az uccsónak: nem nem mentel el vele bulizni mert az még csak eztán lesz jövőhét szombaton.

2010. febr. 27. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyanabban a cipőben járunk :DD

Csak az enyém talán már kicsit komolyabb volt, amikor visszalépett a srác.. a fene tudja miért..:D

Azóta énis egy kiscsajjal látom, de már nekem felejtőbe van. Ráírni.. egyszersem írtam rá msn-en. Élőbe épp,hogy köszönök neki. Beszélgetést ő kezdeményez. De nem éri meg. Nekem is nagyon fájt, de jobb mintha szórakoznának veled. Szerintem felejtsd el.. 17L

2010. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!