Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom közölte h nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom közölte h nem tudja mit érezz, mit akar tőlem, időt kért, hogy átgondolja merre tovább. Ennek már vége jól gondolom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos,kb 98%.Minden esetre nem jó jel.
2011. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nm biztos !!!! Lehet hapy lesz a vege
2011. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az én előző kapcsolatomban több ilyen időkérés is volt. Már az első után kezdtek megromlani a dolgok ami 3 hónap után volt, mégis 14 hónapig együtt voltunk, talán mert a legelső kapcsolatom volt és mindenben ő volt nekem az első..na de a lényeg az hogy ha most először kér időt és te nagyon szereted akkor várj de semmiképp se túl sokáig..valamint többször már ne adj neki időt mert akkor tényleg nem az igazi..remélem segítettem ...( sziszy)
2011. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak egyszer játszottam ilyen időkérőset. (Amúgy fiú vagyok). Marha nagy kopp lett vége.


Azóta az első adandó alkalommal közlöm a barátnőimmel, hogy ha egyszer kimondja hogy vége, nincs visszakönyörgés, nincs semmiféle még szeretlek gyere vissza, szóval úgy gondolkozzanak el a dolgon. Érdekes, hogy mindegyik megértette, és amelyik olyan, már rögtön ekkor azt mondta, hogy akkor hagyjuk :)

2011. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!