Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudjak pasimnak erről vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudjak pasimnak erről vagy ne?

Figyelt kérdés

Pasim külföldi, egy hete elutazott Amerikába dolgozni.

Előttem egy hihetetlenül stresszes időszak áll. Kevesebb mint egy hónap múlva nyelvvizsgám lesz, beadandókkal vagyok lemaradva, emellett dolgozom is. Sajnos eddig sok időm elment a pasimra. Vele is akartam lenni mielőtt elmegy, hiszen sokáig nem látom.

Így alakítottam mert végre csak a tanulásra tudok koncentrálni és ha netán nem sikerül valamelyik akkor az titok marad. A pasim családja magasan kvalifikált banda, arrogánsok is emiatt. Mindig fültanúja vagyok ha valakiről lesajnálóan nyilatkoznak, engem is nyüstölnek továbbtanulással. Nekem előbb még a nyelvvizsgát kell letennem, de elsüllyednék szégyenemben előttük ha tudnának arról hogy bebukom. Nem is tudnak róla hogy megpróbálom. Nekem így kevésbé stresszes, bár így is van tétje.

Persze a sors közbeszólt. A pasim édesanyja írt hogy meglepi van!!!! Barátom egy hónap múlva hazajön pár napra és szeretnék ha én is ott lennék, küldik hamarosan a repülőjegyet. A kedvesem is megírta hogy ez a terv, de nekem ez érvágás!!! Pont azon a héten vizsgázom.

Nagyon boldog lennék persze ha láthatnám mert máris nagyon hiányzik de ezt nem tudom hogy közöljem vele hogy magam alatt vágom ki a fát arra az esetre ha találkoznánk. Ha kétszer ennyi időm lenne se férne most bele, nemhogy így. Ha elmondom neki mi az oka a rossz időzítésnek, akkor égek majd előtte meg a családja előtt is ha elbukom. Ha meg valami más kifogással jövök akkor félek hogy megsértődik, ami részben érthető lenne :( Nagyon félek a családjától, ez lett volna az egyetlen dolog amibe végre nincs beleszólásuk, közük.


2015. jún. 7. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat mond.
2015. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ne hazudj, jobb ha inkább elmondod neki a vizsgát

arra esetleg megkérheted, hogy a szüleinek csak annyit mondjon, hogy te neked fontos dolgod van amit nem tudsz átrakni

ha elmondod, hogy neked így kevésbé lenne stresszes, lehet megérti

így ő tudni fogja az okát és nem lesz sértődés, de neked se kellemetlen

2015. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj neki. Sokkal jobb az igazság, mint egy szép mese.
2015. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a másodikkal
2015. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mond el neki az igazat, akar azt is hogy miert tartassz a szuleitol megfogja erteni. Csalodott lessz de megerti majd.

18/L

2015. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó az már ha félsz tőlük és megfelelési kényszered van. Mond el, aztán ha rossz vége lesz, legalább jó próbatétel a kapcsolatotoknak.
2015. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon egybehangzóak! Elmondom neki az igazat ha legközelebb beszélünk.
2015. jún. 7. 20:38
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

A nyelvvizsgát nem lehet máskorra időzíteni? Én biztos megpróbálnám.

Ha viszont nem, akkor győzzön az igazság. Hazudni neked is szar lenne és előbb-utóbb általában minden kiderül.

2015. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!