Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem kimondani a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem kimondani a pasimnak, hogy legyünk csak barátok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két hónapja járunk. Nagyon szeret engem, törődik velem, ha rossz napom van képes felvidítani, mindig meghív és sok ajándékkal halmoz el. De én már nem érzek iránta semmit elmúlt a szerelem a részemről. Direkt olyan programokra megyek vele, hogy ne lehessünk kettesben egyedül, mert nem akarok lefeküdni vele. Párszor tudtam volna menni hozzá amikor csak ő lett volna meg én, de inkább kitaláltam egy kifogást. Még nem csináltuk, ő türelmes ezzel, de félek feltűnne már neki a sok kifogás.

Barátnőimmel elmentünk egy közös programra a pasim nélkül, és megismerkedtem egy helyes, jóképű sráccal. Elég egyértelmű jeleket adott, hogy tetszem neki, én is próbáltam a testbeszédemmel viszonozni. Most hétvégén találkozhatnék vele megint, csak olyan rossz lenne kidobni a pasimat. Tegnap elvitt étterembe egyetem után, és közösen elmentünk ruhát nézni, és kifizette helyettem az új felsőmet, és harisnyámat. Olyan jó hozzám, mi van, ha az a srác, akibe szerelmes vagyok, nem törődne ennyire velem? - 24/l


2015. márc. 13. 16:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Péééééééénzzzz :D
2015. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de marhára szerelmes lehetsz, ha 2 hónap után kihűltél és egy-egy kis jelre másik pasira ugrasz...Mondhatni qrva vagy...Ez a legundorítóbb dolog. Szeret egy fiú és nem elég, hogy játszol vele, még bele sem mersz nézni a szemébe és másokról álmodozol mögötte. 22L
2015. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

24 éves nő kizárt, hogy ilyen szinten legyen agyilag.

Nagyon remélem, hogy ez csak egy nőket lejáratni próbáló kamu kérdés.

2015. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

"24 éves nő kizárt, hogy ilyen szinten legyen agyilag."

Muszáj provokálnod? Ha már segíteni nem tudsz, inkább maradj csendben. Gondolom szóba se állna veled egy pasi se, és irigykedsz.

2015. márc. 13. 16:37
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem értem a végére, azt hittem, vmi hülye kis tini, majd kinövi.

A 24/l kiba$zta a biztit.

Ami 2 hónap alatt elmúlik, sose volt szerelem.

Szerencsétlen pasas meg jó nagy marha, hogy hagyja magát kihasználni.

Na az ilyen nõk miatt alakul ki a pasikban, hogy mind ilyen, és ki ba$zik rá, hát az, aki nem ilyen pénzvadász p1csa, mint te vagy...


26N

2015. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
Ka-Ka-Ka-Kamu!!
2015. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén, hogy "bocs, de ronda vagy, nem tudok beléd szerelmes lenni"! Eleve össze se kellett volna jönnöd vele, ha nem tetszik neked.
2015. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"és közösen elmentünk ruhát nézni, és kifizette helyettem az új felsőmet, és harisnyámat. Olyan jó hozzám"


Hát nem egy nagy spíler egyik sem hogy úgy mondjam, ez a "kilóra megvétel" csak azt deklarálja (tudatalatt legalábbis mindenképpen), hogy úgymond személyiségükben alád rendelték magukat. Sokáig az újabb sem fogja húzni melletted, már ennyiből látszik egyértelműen. És itt nem arról van szó, hogy fogához kellene vernie a garast, ez csak egy súlyos tünet itt az elején.

2015. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Aztény, hogy ha már a kidobását tervezed, nem szép dolog ruhákat vetetni vele..

Ami magát a kérdést illeti, szedd össze magad, vegyél egy mély levegőt, és mondd ki.

2015. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem ronda egyáltalán, csak kiszerettem belőle. Ha nem törődne velem, otthagynám nyugodtan.
2015. márc. 13. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!