Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagalnátok, ha a friss,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagalnátok, ha a friss, kb 1 hónapja meglevő barátnőtök elkapna egy kisebb nemibetegséget?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent pontosan az a kisebb nemibetegség? Szifilisz? Tripper? Ha ilyesmi, akkor ott gond van.


Ha olyan betegség, ami eleve ott van a nő szervezetében (pl. hüvelygomba), akkor vennék egy Canesten kenőcsöt és együttérznék vele.

2015. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ki deríteném kitől kapta el ha nem tőlem akkor viszlát
2015. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Milyen nemi betegség? Nem minden nemi betegséget lehet csak és kizárólag nemi úton elkapni.


Nekem is van és nem nemi úton szedtem össze. Sokat dolgoztam, túlvállaltam magam, gyakorlatilag kilőttem az immunrendszerem és összeszedtem egy nemi bajt. Az orvos mondta, hogy ezt sajnos nagyon könnyen el lehet kapni gyenge immunrendszerrel, kevéssé higiénikus környezetben. (tábor wc)


Én aggódtam, hogy mit szól majd hozzá az akkori barátom, nem akartam, hogy azt higgye megcsaltam. Meg sem fordult a fejében. Ahogy nekem sem, hogy ő félrement volna.

2015. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Huvelygomba nem nemi baj

AZ igazi std pedig soha soha nem a wc kapod el aki ezt allitja az bizony nem egyedul volt a wc es nem pisilni.

Az egyik legnagyobb urban legenda a nemi baj wc rol.

Mit is tennek ?

Eloszor is ovszer nelkul nem fekszem ossze par hos kapcsolatban.

Eleve par ho utan nem fekudtem le soha senkivel.

Komoly kapcsolatban mindketten teszteltunk es az eredmenyig ovszer gyogyszer parost alkalmaztunk.

Nemi bajok kesobbi meddoseget es mehen kivuli terhesseget okozhatnak.

Vigyazzni kell egymasra

2015. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem herpesz. Mint mondtam, nem mentem félre, az exem sem, az orvos pedig alátámasztotta, hogy ezt bizony nem csak szexuális úton módon lehet elkapni.


Persze mondhatod az orvosi szakvéleményre, hogy urban legend.. Elmondtam neki, hogy 2 hónapja beteg vagyok, előtte táborokban jártam, nem túl higiénikus környezetben (200, 500, 700 fős táborokban) és dolgoztam, túlvállaltam magam.

Azt mondta, hogy elhiszi, hogy nem mentünk félre, mert nem ez az egyetlen oka ennek a betegségnek.


#3

2015. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelygomba pedig valóban nem nemi betegség.
2015. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!