Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek azt a barátotokért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek azt a barátotokért? Vagy ez nem jó ötlet? Szval a barátom sulis, és hétvégente jár dolgozni, mivel a szülei nem támogatják. Így neki kell megvenni minden kaját, ruhát stb.

Figyelt kérdés

És pár napja panaszkodott h mindig ugyan azt eszi és nem jó mindig a kenyér a vajjal. Szval arra gondoltam h én viszek neki minden nap ebédet, mivel a mamám konyhás és tőle kapok minden nap. És majd az én adagom oda adom a barátomnak. Nem venné sértésnek ezt h én viszem neki a kaját? Ti hogy reagálnátok erre? Én tényleg csak segíteni akarok neki.

L19 F20


2010. febr. 27. 20:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

upssz. azt elfelejtettem hogy kolis.

h-cs van sulija és a maradék 3 napban dolgozik. Mivel a szülei sem a kolit, kaját, sulit nem fizetik. Haza kb 3-4 hetente jár. vagy most már lehet h ritkábban. a koli ára 16 000 ft per hó, a kaja az meg attól függ h mit eszik. de mostanában már nagyon keveset és mindenből a legolcsóbbat. suliban államin van, nagy ritkán kell oda vennie valamit.

2010. febr. 27. 21:02
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos dolog tőled, csak tényleg nehogy rosszul értse.
2010. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29%
dögöljön éhen amelyik lepontozott
2010. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
akkor tényleg megkérdezem előbb tőle. azt remélem örülni fog neki, mivel én tényleg csak segíteni szeretnék neki. h legalább ennyivel legyen könnyebb
2010. febr. 27. 21:12
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz lehet neki , hogy már ilyen fiatalon dolgozni, tanulni és elátni magát mindezt szülői háttér nélkül.


Szerintem nagyon nagylelkű ötlet, biztos örülne neki!:D

2010. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
ne akard már megalázni :-S igyis nehéz neki, nem hogy te még rárakj 1 lapáttal
2010. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg tőle,hogy ő mit gondol erről.És ha belemegy akkor hajrá.Szép gesztus tőled.
2010. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves vagy hogy ezt megtennéd érte, de vigyázz nehogy félre értse, hallottam már ilyen sztorit, hogy a barátnő segíteni akart a baráton, ő azt hitte hogy szánja, és ebből veszekedés és végül szétmenés lett :S
2010. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez emberfüggő,de az én palim tuti nem venne sértésnek egy ilyet,erre a nyakamat tenném.Sőt,örülne neki.De kérdezd meg azért.
2010. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ötlet, de ennél én tudnék esetleg egy jobbat is. Nem tudom, hogy mamádnál hogy mennek a dolgok, de mi lenne, ha mindenből egy picit ki tudnál csórni a konyháról és te csinálnád meg a barátodnak a kaját? Én pl. jobban szeretem, ha a lányok nálunk főznek és nem hozzák (hangulat miatt is).

Apum pár hetente jár haza, öcsémmel vagyok állandóan, ismerős csajok mindig összedobnak valamit a konyhában. Sokkal jobban értékelem, mintha hoznának kaját még akkor is, ha nem a legfinomabb.


19/f

2010. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!