Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet? Az a helyzet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet? Az a helyzet, hogy 3 éve együtt vagyok a barátommal és minden más lett.

Figyelt kérdés

Eleinte megőrült értem nagyon szeretett,imádott meg minden.De komolyan...ha egy kicsit felemeltem a hangom akkor szegénykém elpityergett.Na és mostanába (ugy 1 éve) más lett.Nincs benne érzelem,nem közeledik felém,szóval...kicsit rideg.Már szakitottunk is egy párszor de nem tudtuk elengedni 1mást,meg ha kérdezem tőle hogy mit akar velem a továbbiakban azt mondj,hogy szeretné hogy költözzek hozzá meg stb...

Na akkor én most ezt nem értem.Mivel én folyton becézgetem,ölelgetem (nem tapadok!!)puszilgatom és ő nem viszonozza..így hát arra gondoltam kicsit hanyagolom,hogy ugymond érezze a "hiányomat",nem becézgetem csak a nevén szolitom...hátha észbe kap,hogy "mivan ha én már nem szeretem" Vagy ilyesmi ha átfut az agyán az szerintem jó...és akkor nem lesz az hogy tudja hogy én ugyis szeretem,ugysem fog elvesziteni..és nem fog belesz_rni a dolgokba..


2008. szept. 1. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem egy nagybeszelgetes semmikepp sem artana. meg kellene probalnotok egyutt felkutatni, hogy mi a viselkedesenek a tenyleges oka. lehet, hogy egyszeruen arrol van szo, hogy tul "termeszetesnek" kezeli a kapcsolatotokat, es nem langol mar annyira.

az otleted lehet, hogy be fog valni, de szerintem maximum atmeneti lesz az eredmeny. mar ha lesz. es az sem biztos, hogy azt a hatast fogod vele elerni, amit te szeretnel...

az oszinteseg illetve az, ha probalsz beszelgetni vele errol, szerintem hatasosabb, mint a "taktikazas".

2008. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok taktikázni sajnos...rengeteget beszélgettünk már erről eredménytelenűl,mindig azt mondja h nem tudja mitől lett "más"Arra is gondoltam,hogy lehet arra vár,hogy megunjam és én szakítsak vele teljesen végleg és komolyan!Nem tudom..majd kiderűl
2008. szept. 1. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják megszokásnak!Unalmas,ha állandóan ott vagy neki! Legyél kicsit elérhetetlen, ne érj rá mindig,ha talizni akar, legyél vele kevesebbet,hogy érezze a hiányodat!Ha találkoztok, csináljatok közös programokat!Vigyetek egy kis izgalmat a dologba!Csak annyi a gond, hogy kihűlt a kapcsolat!
2008. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szerintem ez a megoldás!!
2008. szept. 1. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:

sajnálom, h ez a helyzet.

velem is volt ilyen, és én inkább szakítottam. biztosan te is fiatal vagy még, mint én akkor (18voltam).

szóval ha azt látod, hogy már nem olyan mint régen, és esély sincs rá, akkor jobban teszed ha fájdalmas búcsút intesz neki....

nagyon aranyos fiú volt az előző barátom is, de azóta van 1 sokkal jobb párkapcsolatom, és már 2éve tart :)

2008. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen 19 leszek nemsokára...én azért látok esélyt még...hiszen tényleg ő egy nagyon aranyos kedves (alaojába véve) félek,hogy nem találnék még egy ilyen kapcsolatot és belegondolni is rossz hogy majd 1x nem őt fogom átölelni
2008. szept. 2. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!