Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, ha szerelmet vall de én még nem ezt érzem?

Figyelt kérdés

Ha a másik elmondja a randin, hogy szerelmes lett belém/szeret, mit mondjak neki? Az a baj, hogy én is nagyon megkedveltem és többet szeretnék tőle, viszont még nem érzem azt, hogy beleszerettem. kell még ehhez nekem egy kis idő, de úgy érzem, én is bele fogok szeretni.

Mit mondjak neki egy ilyen helyzetben? Hazudni nem akarok neki, hogy én is szerelmes vagyok, viszont ha elkezdek magyarázkodni, hogy én még nem, akkor azt fogja hinni, hogy ebből nem lehet semmi. Pedig szeretném, csak még nem vagyok szerelmes.

mit mondjak?


2015. jún. 10. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Az igazat mond, ami fontos ne mondj semmi olyat ami a lehető legrosszabb.. ilyen pl a "tudom".
2015. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Van amikor nem kell feleslegesen jártatni a szádat és nem kell mondani semmit, maximum megöleled, és úgy köszönöd meg, hogy megtisztelt a bizalmával a másik ember.


Nem kell mindig beszélni. A tettek, az érintések sok esetben sokkal beszédesebbek mindennél. Meg ez szerintem nem időfüggvénye, nem verseny..

2015. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont azt, amit ide leírtál. Nem kell mellébeszélni, hanem az igazat.
2015. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De félek hogy ha elmondanám neki hogy én még nem vagyok szerelmes belé akkor nagyon fájna neki és hiába magyaráznám hogy csak idő kéne még
2015. jún. 10. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
csak öleld meg vagy csókold meg.... senki sem várhatja el, hogy pl 2 hét után beleszeressenek. :)
2015. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.: szerintem az egyik legrosszabb dolog ilyenkor semmit sem válaszolni, mikor a másik kiszolgáltatott helyzetben várja azt, hogy a másik is mondjon valamit. Ez a csak megölelem dolog szerintem nem jó...
2015. jún. 10. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt, hogy "mèg nem vagyok magammal annyira kèpben, ès ìgy nem tudok úgy szeretni, ahogy azt igazàn szeretnèm.Viszont nem tudom elmondani mennyire jó, hogy vagy nekem, hidd el igyekszem!(smile)"
2015. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!