Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindketten visszajönnének, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MKitti95 kérdése:

Mindketten visszajönnének, de miért?

Figyelt kérdés

megismerkedtem egy sráccal aki kikosarazott ( nem magam miatt) ezt követően egy másikkal. Egymástól független emberekről van szó nem is ismerik egymást. A második sráccal eljuottunk a második radiig, majd közölte hogy egy múltbeli ismerőse felbukkant és úgy néz ki megpróbálják. az állás 2:0

Ezt követően az első srác megkeresett, hogy randizzunk meg hogy párkapcsolat stb. 1 hónapig tartott majd megint tovább állt ( a háttérben érzelmi labilitás áll ) elfogadtam... Most a második srác aki párkapcsolatban él a régebb óta ismert lánnyal kezdett el irogatni nekem és találkozót kérni.

A két fiúban nem sok közös van, szinte semmi. És nem értem az okát, annyira furcsa.

Nektek mi a véleményetek? Mindketten csak ki akartak használni?

Hosszabb ismeretségről beszélünk szóval nem arról van szó, hogy megláttak élőben vagy nem tetszik a viselkedésem, vagy bármi más.



2015. jún. 10. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ők sem tudják mit akarnak. Ahogy írtad az egyiknél az érzelmi labilitást... ha ennyire nem tudja egyik se eldönteni, hogy kellesz-e nekik, akkor szerintem állj tovább, mert így tényleg csak ki fognak használni.
2015. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
közepes csaj vagy, ha nincs jobb, akkor te is jöhetsz:) nem piszkálódás, de valszeg ez van. Ők is erősen közepesek. Szórakozz nyugodtan velük, lehet hogy jó lesz az
2015. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !
2015. jún. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!