Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam leküzdeni a féltékenységet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal,de mindig azon agyalok,hogy nem e gondol a volt barátnőire,vagy hasonló..:S

Tudom,hogy nagyon szeret,mert mindig mondja,és érzem is..de mindig felhozom neki a múltját..például tegnap volt nála egy haverja akivel már egy éve nem találkozott,és mikor felhívott a pasim telón,akkor rögtön azzal fárasztottam h beszéltél a volt barátnőidről igaz?meg ilyenek..és ma is mondtam már neki ezt..és szegényt tök zavarja..de én meg nemtudom miért van ez az iszonyatos féltékenység bennem:( tanácsok valaki??16/l.18/f


2010. febr. 28. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Ezzel tönkre fogod tenni a kapcsolatotokat. Ennyi idősen én is féltékeny voltam (de nekem meg is volt rá az okom). Mára már ezt kinőttem. A jelenlegi párommal egyáltalán nem vagyunk féltékenyek. A munkánk során körül vagyunk véve a másik nem tagjaival, mégsem féltékenykedünk.

Gondolj bele... Ha meg akar csalni, úgyis megteszi, ezen ne idegeskedj, csak magad teszed vele tönkre. Tudom, ez nem jó logika, de ez van.

21 L

2010. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten mindenki féltékeny, hisz ha nem lennénk azok lehet hogy nem is szeretnénk igazán a párunkat, viszont ennek van egy egészséges határa, és ha ezt átlépik, nem egyszer... akkor az könnyen a kapcsolat rovására mehet, mert ez már nem féltékenység, ez bizalmatlanság! És ha beszél a volt barátnőiről? Hagy beszéljen... veled van nem? Ez a lényeg. Ha más kellene neki, már rég ott hagyott volna. Próbáld elfojtani magadban ezt a dolgot. Néha ha már nagyon ki akar csordulni (nem két naponta gondoltam, hanem mondjuk 2-3 havonta), akkor egy őszinte beszélgetés alkalmával elmondhatod neki, hogy nagyon félsz attól, hogy esetleg megcsal, de ennyi... Ahogy előttem is írták, akár őrületbe kergeted magad és a barátodat is, akár nem, ha meg akar, akkor úgy is meg fog csalni sajna! 20/L
2010. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt tudom,hogy nem csalna meg,mert nagyon nagyon szeret..én mindig a volt barátnőit hozom fel neki,hogy őket biztos jobban szerette ,meg stb..és nem tudom megállni..az elején őis ezt csinálta 1-2 hétig de már nem..de én valamiért nem tudom abbahagyni..és mindig a múltján agyalok..:S
2010. febr. 28. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja vagyok együtt egy sráccal, és eddig az volt a bajom hogy volt egy lány (16/L) aki egyfolytában a barátom osztályával lógott. Pedig egy évvel fiatalabbak nála. Az a csaj elhívta őt korcsolyázni amitől én kiborultam. De nem ment el,mert nem ért rá. Egész napokat töltöttem azzal hogy gondolkoztam hogy megemlítsem-e a barátomnak,de ezen a héten moziba voltam vele és megcsókolt. Azóta többször mondja hogy szeret meg minden. A csaj eddig beszólogatott nekem,de mostanában nagyot köszön és minden rendben van. Szerintem egy idő után te is meg fogsz nyugodni. Sok szerencsét!;)
2010. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!