Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok titeket nem zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket nem zavarna ha ilyen lenne a pasitok?

Figyelt kérdés

A párom eléggé érdekes személyiség. Amit legjobban furcsálok , hogy szinte megvan a bulizások nélkül. Természetesen találkozik a barátaival, de akkor is kávézóba járnak vagy sörözni , viszont abban az esetben is egy csendes kulturált helyre. Egyszerűen nem hozzák lázba a szórakozóhelyek és diszkók, Ha megkérdezem , hogy van e kedve jönni velem és a barátaimmal azt mondja nyugodtan menjek nélküle mert megbízik bennem és kell nekem is a kikapcsolódás. Másrészt nagyon rendes, és szenvedélyes, főzni is szokott. Csak ez a túlzott rendezettség, Én pl megunnám ha egy vízparton kellene ülnöm és hallgatni a madarakat. Ő meg kifejezetten szereti ha a természetbe lehet vagy kerékpározik vagy egy teaházba ülhet kiöltözve a munkatársaival Lányok ti mit gondoltok ?


25/N


2015. jún. 11. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémáid
2015. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy zavarna, sok dologban hasonlít hozzám.
2015. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Én is hasonló vagyok és azt kell, hogy mondjam, hogy ő az intelligens tábort erősíti a viselkedésével. Úgy gondolom bulizni nem spontán kell, hanem valaminek a végét, vagy kezdetét, sikerét megünnepelni. Nekem a bulizás csak úgy nem megy. Értelmetlennek találom! Egy jó beszélgetés egy üditő vagy sörike mellett este felé és éjszaka jobb programnak tűnik. Kibeszélni mindent, világtörténésekről beszélgetni vagy bármi amit érdekesnek találunk. Ami jön! 26F
2015. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fantasztikus parod van, ne problemazz ilyen butasagokon!
2015. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg, mert még egy ilyet az életben nem találsz!
2015. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

őszintén szólva engem untatna.

szeretek néha bulizni, koncertekre vagy fesztiválokra járni, de a kávézós/koktélozós beülés is jó. viszont, természetben nem szeretek lenni, meg nem tudnék én se órákig madárcsicsegést hallgatni :D (ettől függetlenül nem CSAK az intelligens aki olyan mint ő... :D )

2015. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Engem nagyon nem zavarna, sőt, számomra bszolút nem lenne unalmas:D


Jó dolgod van:D

2015. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar. Merthogy ilyen. Ne hidd, hogy egy kultúráltan induló kocsmázásnak nem lehet rossz vége :D Én is voltam már velük néha, csendes, kultúrált helyen. És képeket is láttam párszor. Nem olyan unalmas az :) És nem is feltétlenül csak a diszkó jelentheti az egyedüli bulilehetőséget.


Másrészt, meg diszkóba ugyan én se járok, nekem sem való hely, de koncertre, fesztiválra jön velem. Ez nem feltétlenül rendezettséget jelent. Lehet tombolni diszkón kívül is (hála az égnek). A természetben meg nagyon jó lenni, azok a legfárasztóbb programok. Voltál már túrázni a hegyekben? Se nem unalmas, se nem punnyasztó.


Én azt gondolom, hogy bár nagyon eltérőek vagytok, igenis lehetne közös hangot találni. De ha te eleve így állsz hozzá, akkor sosem lesznek közös programjaitok vagy közös élményeitek. Mert így nehéz.

2015. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Kifogsz egy normális, intelligens, ritka férfit, aztán azt mondod, hogy érdekes személyiség, mert nem megy diszkóba?


Tán jobban tetszene, ha elmenne egy suttyó diszkóba, ahol valami eszméletlen fos zenére földhöz verné magát 15 éves ecsetfejűek társaságában?


Én is ugyan úgy hányok a diszkótól meg az oda járóktól, mint a párod. Csak ő szebben fogalmaz.


Inkább örülj, hogy nem valami divatmajommal vagy együtt.

2015. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 SprintElek ***** válasza:
Támogatom a #9-es véleményét.. becsüld meg a párod. 20/F
2015. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!