Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan kevés az intellige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kevés az intelligens szerelmes nő?

Figyelt kérdés
Azok, akik nem maradnak benne egy rossz kapcsolatban, akik bár szerelmesek, de mégis kidobják a párjukat, ha az semmibe veszi, megalázza, megcsalja őket. A legtöbb nő mindent eltűr és ha megkérdezed, hogy miért viseli el a legszarabb dolgokat is, csak annyit képesek bégetni, hogy "mert szeretem". Mint az agyhalottak. Pedig fáj nekik, szenvednek, összeomlik az a kevés kis önbecsülésük is, mégis tűrnek, "mert szeretem". Nem is az érdekel, hogy mi van ezekkel, ők a vesztesek, ennyi. Inkább az érdekelne, hogy az a kevés nő, aki ilyenkor félreteszi az ösztöneit és képes az agyával irányítani a cselekedeteit, ők honnan merítik ehhez az erőt? Ők hogyan látják ezt a helyzetet, ők miért nem hülyülnek be, mi különbözteti meg őket a mártírkodó társaiktól?
2015. jún. 11. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
én ismerek egy nagyon intelligens,okos nöt,akivel ismerkedem,bár még nem járunk de nagyon szeretjük egymást:) 22/F
2015. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
az az ő bajuk! nem tudom sajnálni őket engem se sajnál senki a ilyen megérdemli
2015. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az ilyen nők alapból racionálisabbak, így a szerelem se "veszi el az eszüket" annyira
2015. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod, amikor az ember szerelmes, kicsit maskepp latja a vilagot. En is ugy voltam vele , ha engem megcsalnak mehet a fenebe az illeto, aztan a vegen megis adtam egy eselyt. Mert igen, szerettem a sracot. :) Ma mar nem csinalnam es gondolom a nok tobbsege is tapasztal egy s mast, mire eljut erre az altad nevezett "intelligens" szintre.

Nem minden fekete feher.

2015. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
senkit nem tudok sajnálni aki a saját poklában fortyog
2015. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod ilyen téren az intelligens és a racionálisan gondolkodó személyek hasonlítanak. És igaza volt az egyik hozzászólónak, hogy nem is igazán lesznek szerelmesek. Én sem értem, hogy mit szenvednek itt összevissza azok a nők, akik elviselnek mindent. Hogy én honnan merítem az erőmet? Először is statisztikailag sok pasi van a földön, akivel összejöhetek még. Ez mindig felvidít. :D Aztán fontos, hogy legyen jó önértékelésed és szeretned kell magadat, annyira, hogy ne érdekeljenek a következmények és azt tudd mondani vége és nem holnap vagy pár perc múlva, hanem most. Az élet rövid és annyi mindenre vagyunk képesek, hogy nincs értelme az időnket pazarolni egy rossz helyzetben, jelen esetben kapcsolatban. Én ezekre szoktam gondolni és boldog vagyok. :)
2015. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!