Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellenkező nemű barát, akitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenkező nemű barát, akitől többet akarnék, de vannak zavaró tényezők. Mit lépjek?

Figyelt kérdés

Mint minden sztoriban, itt is van egy lány. Jó barátok vagyunk eléggé, nagyon fontos vagyok neki, és ő is nekem. Csakhogy én többet szeretnék. Említette azt is, hogy tetszem neki, és hogy szerinte elég jó parti vagyok.


De.. van pasija. Amennyire kiveszem a szavaiból, szereti, de mélyponton vannak, és kissé ki van belőle ábrándulva. Lassan 2 éve vannak együtt...


Nem merek ráhajtani, mert félek, hogy bukik a barátság is akkor. De azt se tudom nyugodt szívvel hallgatni, amikor a pasijáról mesél.


19F


2010. febr. 28. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mélyponton vannak, akkor pont egy újabb pasira van a legkevésbé szüksége! Várd meg, míg szakítanak, utána segíts neki túllépni a traumán, és utána hajts rá.
2010. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De vigyázz az ex pasikkal sok balhém volt már velük...
2010. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ex máshol lakik... hazai pályán meg én vagyok a nyerő :]


Köszönöm mindenkinek a válaszokat.. azt hiszem, ma este fordulópont jön.

2010. márc. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!