Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak már van mástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak már van mástól gyereke, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Párom ex barátnője lelépet a páromtól itt meg szakadt a kapcsolat köztük és jöttem én a képbe,5 honapja voltuk együtt mikor az ex meg kereste hogy terhes nem hittünk neki é mikor meg születet a gyerek a párom édesanya bele futot a nőbe meg a gyerekbe és intentől lett minden rossz ez a nő járkál ki a párhoz ott alszik náluk meg minden pl mikor elsszőr ki ment éjszak 11 kor hivta fel a páromat hogy menyen érte a buszmegálloba mert ott van és azota folyton ez van csak ök a fontosak úgy érzem karcsokor is végig náluk voltak és ekkor így én nem mehetem a párom azt mondja hogy csak én kelek neki de én nem hisszem féltékeny vagyok az exére és lassan már a gyerekre Mit csináljak ,hogy eltudjam fogadni?? Nagyon rossz érzés, hogy életem szerelmének van egy kis babája mástól!
2015. jún. 12. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Elég zűrös így a helyzet, találhatsz még más férfit, aki gyermektelen és 100%-ot bele tud adni a családi életben. A szerelem egy pár év múlva elmúlik, de a gyerek egyre nagyobb lesz, egyre több időt lesz vele a párod.
2015. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Dns teszt, eloszor is.
2015. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Először is kevesebbet igyál.
2015. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
27%
Kemence?
2015. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Beszéld meg az embereddel a határokat ez így tarthatatlan. A gyereket elhozni 1-2 hetente mozi, strand, állatkert anyuci nélkül. Gyerektartást fizetni .
2015. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
úgy látszik, mégsem ő életed szerelme. Ha nem jó így, most kell váltani, amíg téged is fel nem csinál. Persze, ha nem tartod magad annyira értékesnek, akkor lehet "putriskodni"! Tudod, azokra gondolok, akik szeretik, ha konfliktussal teli az életük, és folyton-folyvást üvöltöznek egymással. Kinek mi...
2015. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
A Dns tesztet én is preferálnám,mint ahogy a saját életemben meg is csináltattam. Ami pedig a Te kapcsolatodat illeti ,kérdező. A következőt tudom javasolni. Ha a pároddal akarsz maradni,és folytatni vele, akkor részt kell kérj a közös életükből is.Ergo,neked is ott kell lenned apával a gyerekes programokon,mert te is apa életének része vagy. Ha ezt apa nem akarja,jobb ha mást keresel magadnak. Ha a gyerek anyujkája nem akarja,az nem lényeges,mivel,csak egy ex. A kérdés az ,Te mit akarsz. Élni vele,velük így, vagy inkább nem veszed fel a kesztyűt,és keresel egy szabad pasit.
2015. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
tenyleg nehez kerdes . ha elore tudnam a kiszemelt pasirol, hogy gyereke van mastol, akkor valoszinuleg nem is kezdenek vele. ha ugy tortenne, mint nalatok, akkor tennek par probat, hagynek idot az egesznek, ha nem mukodik, akkor pedig lelepnek.
2015. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%

Nem akarlak megbántani kérdező, de szerintem hagyd el. Te fogsz vesztesen kikerülni. A kölyök megváltoztatja az ember életét és egy férfi, nő úgy érzi kötelessége van, s általában ez összekovácsolja őket újra.

Szerintem hagyd, sok férfi van még. :) Ne okozz magadnak szenvedést.

Joggal vagy féltékeny!

2015. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Ennyit értek: blablablablablabla a párom blablablabla a párom blablablabla gyerekeblalbla.


Írásjeleket nem tanultál? Írd ki újra, ha nem vagy feldúlt. Nehogy már én fejtsem meg mit akarsz.

Lehet csak érzi a felelősségérzetet a gyerekért. Miért olyan furcsa ez pasinál? Közben jöttél képbe, nem is értelek.

2015. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!