Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet problémát?

Figyelt kérdés

Sohasem kértem hogy párom (24F) meséljen az exéről, de ha mégis valami téma folytán feltetődött a nő, meghallgattam a sztorikat. Az exe a parom után rögtön összejött mással, olyan érzése van a dolognak, hogy átverte a paromat anno, mert azonnal valtott.. Ezt nehezen heverte ki a barátom, de 3 hónapra a szakítás után azonban összejött velem. Ők 7 hónapig voltak együtt. Mi már 1 éve együtt vagyunk. Sokszor azonban még mindig felvetődik a téma róla, hogy pl. miatta baszta el a tanulmányait is, büdös rib-nc, meg ilyenek. Ha szóba kerül a nő mindig ideges és feszült lesz, mindenhonnan letiltotta és làtni se akarja. Azt mondja ő haragtartó és ezért. Ráadásul, van 1-2 randihely a városban, ahova nem akar menni, mert ott volt már az exével, és nem akar kellemetlen helyzetbe hozni engem hogy odavisz. (?) Meg amúgy is csak rossz emlékek idéződnének fel benne.


Szerintetek érez még iránta valamit a szive mélyén?


23N


2015. jún. 12. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nyakig benne van (ex) érzésileg.
2015. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyűlölettel beszél róla. De ez szerintem sem jelent túl sok jót..
2015. jún. 12. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:

2 Leplezésnek kiváló játék. A valóság meg..


*Ha szóba kerül a nő mindig ideges és feszült lesz


Mert még mindig szereti és fáj a hiánya neki.

2015. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha a csaj miatt maradtak félbe a tanulmányai, akkor megértem... (Mondjuk mi az, hogy miatta? Kérte?) De az túlzás, hogy nem mentek bizonyos helyekre miatta. De nem hiszem, hogy már bele lenne zúgva, csak valós vagy vélt kivetülése annak, hogy az életben miért nem sikerült ez vagy az.
2015. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, 40 éves vagyok, és egyvalamit megtanított az élet: ha valaki az exéről így beszél, attól menekülni kell. Mert egy kapcsolat mindig KÉT ember miatt romlik meg, olyan nincs, hogy csak az egyik a hibás (ha másban nem, abban hibás, hogy ilyen társat választott). Ha csak a másikat hibáztatja és ócsárolja, akkor a SAJÁT hibáit nem látja és akkor bizony elköveti újra és újra és újra... És akkor jön a minden ő szemét, meg r...nc, meg hogy vele mindig ugyanaz történik...


Ráadásul utólag az is bebizonyosodott, hogy azok a férfiak, akik az exükről így beszéltek, szakítás után engem mondtak el mindennek, a saját hibáikról bőszen hallgatva. Majd amikor a saját kapcsolatotokat hallod vissza meglehetősen egyoldalúan tálalva, akkor rájössz, hogy mindent, amit mond, el kéne osztani hárommal, és ő pont ugyanannyira volt hibás mindenben, mint az exe. És még csak tanulni sem hajlandó belőle.

2015. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy haragtartó, gyűlölködő pasitól menekülni kell szélsebesen. Ráadásul a felelősséget sem vállalja a saját dolgaiért. Az ember nem más miatt cseszi el a tanulmányait, hanem saját maga miatt. Ha megromlik a ti kapcsolatotok mi mindent fog a te róvásodra írni?
2015. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nincs ilyen élettapasztalatom, mint például az előttem szóló 40-es válaszolónak, és szerintem nem beszél hülyeséget, úgyhogy érdemes átgondolni, amit írt.

Azt viszont saját tapasztalatból tudom, hogy az én párom legutóbbi kapcsolata sem valami békésen ért véget. Őt is átverte a csaj, megcsalta egy másik sráccal, aztán meg lelépett vele, és nem 1-2 hónap, hanem 5 együtt töltött év után. Meg közben is voltak dolgaik, mikor majdnem elveszítette a csajszi hülyesége miatt a kocsiját, stb... Szval elhiheted, neki is voltak bőven rossz emlékei vele kapcsolatban, mégse reagált ilyen hevesen soha, mikor szóbajött az exe. Sőt, magától nem is akart beszélni róla, mert mindig azt mondta, hogy az már a múlt, és most már csak velem szeretne foglalkozni. De ha kérdeztem, akkor se volt ingerült.

Szóval ebből kiindulva is mondom, hogy a te párod még egész biztosan nem zárta le ezt a történetet. Az lenne a jó, hogyha már teljesen közömbös lenne számára. Hiszen ami elmúlt, az elmúlt.

2015. jún. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!