Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon durván megbántottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durván megbántottam azt a lányt akit szeretek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek, jelenleg hozzám sem szól. Ha beszélni akarok vele, elküld a halál f**ára. Bármit mondok nem hallgat meg. Interneten le is tiltott, még hozzá sem tudok szólni. Nekem nagyon fontos az ő barátsága is, legjobb az lenne ha jóban lennénk, de nekem már az is elég ha nem utál. Kapcsolat egyenlőre szóba sem jöhet.
2015. márc. 8. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon vagy csöngess fel a lakására. Ha személyesen mész, akkor egy csokor virág is legyen nálad.
2015. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt a virágos ötletet gyorsan felejtsed el, mert ha most rögtön beállítasz nála vele, ez lesz a reakció: https://www.youtube.com/watch?v=CNG9kg0dM9M&feature=youtu.be..
2015. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát barátom (inkább sors társ) együtt érzek veled! Egy cipőben járunk!

Még nem tiltott le, de a Nőnapi köszöntőmre nem reagált semmit!

Nem maradt más nekünk mint várni! Hátha egyszer megbékél.

Belátja hogy nincs tévedhetetlen ember! Hogy mindenki hibázhat, nincs tökéletes ember!

Türelem!

Lehet az örökké valóságig, de nem tudunk mit csinálni!

2015. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem jó a virágos ötlet, a csaj nagyon rossz néven venné.
2015. márc. 8. 17:54
 5/14 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, sajnálom öreg. A helyzet hogy ez az egész sz@rság az én hibám. De talán ha hagyom a dolgot ülni kicsit akkor talán jobb lesz azt mondod?
2015. márc. 8. 17:58
 6/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, a telefonos dolog sem segítene. Mondtam, még csak hozzám sem akar szólni.
2015. márc. 8. 18:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad ülni a dolgot, az a legjobb, amit tehetsz! Három napig minimum ne írj neki, ne hívd fel, és ne keresd fel személyesen se! Ameddig egyedül van, lesz ideje magában átértékelni a dolgokat, és ha annak ellenére, hogy milyen voltál vele, rájön, hogy hiányzol neki, akkor keresni fog.
2015. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javasolnám, hogy minimum 1-2 hétig ne keresd! Rossz néven venné, csak annál jobban menekülne előled. Később, ha már lenyugodott, megpróbálhatsz újra beszélni vele.
2015. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszolónak nagyon szépen köszi, majd meglátjuk meddig, de az a lényeg hogy várjak egy kicsit vele.
2015. márc. 8. 18:25
 10/14 anonim ***** válasza:

#3 vagyok Nálunk is én hibáztam.

Nálunk vagy 2 hete van 2x küldtem üzit csak. Jó amikor azt mondta töröljem az életemből, mondtam hogy bármikor kereshet ha gond van,mert az adott szó meg van hogy örökké! Nem felejtem el hogy barátok voltunk egyszer.

De ne hivd valóban! Ne keresd hogy 2-3 nap, meg 2 hét. Majd Ő azt érzi mikor!

2015. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!