Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen barat az aki a haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen barat az aki a haverja csajara kacsintgat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az nem igazi barát. Felénk van egy szokás: "házi nyúlra nem lövünk".
2015. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit "ganyéj"! :-)
2015. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

A házinyúlra lövünk, de a barát rokon csajára, nem!

Csak ha nem ő húzza fel a puskát!

Mert akkor úgyis elsüti valakivel!

2015. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy viccből, vagy szeretne is valamit tőle ? Vagy lehet, hogy a barátnőd mozdult a haverodra!


Én is jól elvagyok egy haverom csajával, de csak barátilag! Soha nem próbálkoznék egy haverom barátnőjénél! Viszont észrevettem, hogy a csaj gyakran "méreget" a szemével... Hátranézek, és a fenekemről kapja el a szemét, vagy velem szembe áll, és a bicepszem nézegeti... Gondoltam is már rá, hogy ha ez feltűnik a haveromnak, lehet, rögtön engem fog okolni...

2015. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Általában a barátnő kezd ki a pasija haverjával.
2015. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, úgy van vele, a jó barátok mindenen osztoznak. :D

Viccen kívül három olyan barátom volt, akinek a haverja kikezdett velem és egy olyan, akinek a bátyja. Okot szerintem nem adtam rá, nem viselkedtem velük kihívóan, félreérthetően. De más nőkkel is megtörtént már ez a környezetemben. Nem tudom, miért csinálja ezt sok férfi, de az biztos, hogy ők nem igazi jó barátok.

2015. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Haver csaját simán lek*rjuk, a barát csaja az tabu.
2015. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A felhasználó ***** válasza:
Kanos.
2015. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gáz helyzet tud kijönni belőle... Volt, hogy a barátom legjobb haverja szerelmet vallott nekem és engem tekintett az "etalon" nőnek amikor ismerkedett. Ciki volt nagyon, főleg hogy ezeket gyakran hangoztatta, de azt hittem, csak viccel. Egészen addig, amíg már ölelgetni is elkezdett, na akkor betelt a pohár. :( Összevesztek miattam, de azóta kibékültek, és már el lett felejtve a dolog.
2015. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
gyerekek az alapszabályt elfelejtitek! Mégpedig, hogy: Akit vinni lehet hagy vigyék! Ennyi! Ha a csaj szerelmes, akkor a világon a legjobb pasinak a párját látja így ráhajthatnak 600-án is mindenki esélytelen..ha nem szerelmes meg mehet amerre lát...a barát legalább felnyitja a szemed és megóv a bajtól..mert kiderítette hogy a csaj csak egy ócska r...c! Ilyen miatt aggódni vicc....a csajnak kell aggódni, hisz tudja jól, hogy az elkövetett bűnökért majd fizetnie kell..neked meg jön a köv csaj!
2015. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!