Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy probléma, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy probléma, és sürgős. Mi a megoldás? 32F

Figyelt kérdés
A helyzetem a következő: Családos férfi vagyok, azonban a nyáron össze szűrtem a levet egy úgymond "kislánnyal" 16éves.Nagyon szép lány, nagyon megkívántam, vonzódtam hozzá, velem veszítette el a szüzességét is. Egészen októberig jól megvoltunk, de be szerettem volna fejezni, azonban ő belém szeretett. Nem száll le rólam, napi smsek, nem tudom lepattintani. Sajnos egy utcában lakunk, és apukája a barátom.A lány már nagyon kivan, napi szinten bőg, múltkor felakarta vágni az ereit. Azt mondja nem bír nélkülem lenni, életében először szerelmes. Nem szeretném elveszíteni a családom, de ő beakar vallani mindent. Mit tehetnék? Mit tennétek a helyemben? Tudom, nagyon nagy hülye voltam, és nagyot hibáztam.
2010. febr. 28. 20:08
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy borotvapengét
2010. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
költöz el
2010. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
légyszíves, degenerált válasszal kímélj!
2010. febr. 28. 20:11
 4/52 anonim ***** válasza:
37%
Érzelmileg labilis csaj, nem gondol bele hogy tönkre tehet egy egész családot. Nem csak te voltál a hibás hanem ő is hogy nem koppan le rólad. Ebből nagyon nagy gáz lesz, egyenesen mondd meg neki hogy egy családot tenne tönkre a szerelmetek meg az életedet, ha nem érti meg... akkor nagy gáz van... mert elveszted a családod, börtönbe kerülsz stb. szóval ha megsérted akkor vége az életednek.
2010. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
megtalálna. mindenre képes, hihetetlen
2010. febr. 28. 20:11
 6/52 anonim ***** válasza:

ez a dolog előbb - utóbb kifog sajna derülni!

az ilyen fiatal lányok folyamatosan pletykálnak!

Szerintem vegyél erőt magadon és beszélj a feleségeddel ha minden kötél szakad!

Talán eltudod érni h megtudjon bocsátani!

De mindenféleképp neked kellene elmondanod, és nem az ifjú hölgy ideges édesapjától!

A lány miatt ne aggódj! csak feltűnési viszketegsége van!

nem fog magában kárt csinálni!

2010. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Börtönbe szerintem nem kerülnék, mondtam már neki hogy ha szeret engedjen el, de egyszerűen nem tud, vagy lehet hogy nem akar, nem tudom.:(
2010. febr. 28. 20:12
 8/52 anonim ***** válasza:
Akkor ahogy régi haverom mondaná: szabadulj meg a zavaró tényezőktől.
2010. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
58%
bérgyilkos a haverod?
2010. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
hát nagy szarban vagy szerintem mond el előbb vagy utóbb kiderül sajna
2010. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!