Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény lányok-fiúk? Hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény lányok-fiúk? Hosszabban lent, bocsi előre is

Figyelt kérdés

Röviden a történet: több mint 7 év után "szakítás". Depressziós volt a lány mert februárban kiderült,hogy van gyűrű(Igen, hülye voltam én is nem ültünk le megbeszélni) májusig nem volt semmi gond (e-mail-ben is írta, hogy szeret és el lehet hinni mert nem ez a kedveskedős lány) Még mindketten otthon élünk. Ezen a napon megint rosszkedve volt, én mondtam, menjen haza mert nem bírom már ezt a rosszkedvét engem is mérgez vele. Elment, hívtam, nem vette fel csak sokadjára kérdeztem ,hogy mi legyen: erre ő, hogy már unalmas volt és nem szeret, kéri ne keressem, és vannak dolgok amiről nem beszélt: Házasodni sem és gyereket sem akar.

Utána még írtam e-mailt amiben fújta ezeket és azt hogy amikor rákérdeztem mióta nem szeret, mi volt a válasz? Mikor is volt a gyűrű? Mondom neki,hogy február, erre ő : akkor január óta érzi! Azt tudni kell, közben sokszor akartam szakítani a depresszió miatt és mindig ő akart maradni(e-mail is bizonyítja) Utolsó alkalommal hívtam: ugyanazt fújta és hogy vegyem úgy h őt elütötte a vonat. Rákérdeztem mert ő nem mondott semmit, hogy mi lesz a könyvekkel? Azt mondta tartsam meg az enyémet meg majd "amikor mindkettőnknek jobb lesz" 2-3 hónap múlva. Az érdekesség, hogy erről sem szólt és a legfontosabb, hogy a lakásunkhoz adott kulcsról sem. Ez akkor mi? Ha azt akarja teljesen zárjuk le akkor rögtön vissza kellett volna adni, és még amikor felhoztam a könyvet akkor sem beszélt a kulcsról. most lesz 4 hete h nem beszéltem vele. Bocsi ha hosszú lett


2015. jún. 16. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Velemeny hogy hulyeseg volt gyurut venni egy beteg lanynak akirol tudod hogy nem akar hazassagot se gyereket. Inkabb elkellett volna vinni pszcihologushoz. Szerintem szedd ossze dobozba a cuccait meg vigyel egy masikat. Menj el hozza add oda a dobozt es kerd meg hogy szedje ossze a te cuccaid , megvarod a kocsiban mig vegez. Nezd meg hogy minden fontos benne van-e. Koszond meg mond el hogy sajnalod hogy igy alakult, bucsu puszi es tunj el vegleg.

18/L

2015. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félreérted ezt soha nem beszéltük meg, ezt a gyűrű után sokkal (február) májusban mondta a telefonba. Igen el lehetett volna vinni ha tudom.
2015. jún. 16. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt irtad hogy sokszor akartal szakitani a depresszio miatt. Akkor tudtad,hogy baj van megse vitted el.
2015. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
26 vagyok ő 27, nem beszél senkivel erről, és nincs annyi pénzem még ha imádom is, hogy még oda is elvigyem.
2015. jún. 16. 10:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen depressziós volt de azt hittem, hogy csak a munka miatt, mert szegény nem talált állást. Utólag tudtam meg, de nem mondta ki rendesen,de veled nem állok le vitatkozni mert eléggé ellenséges vagy. Kérdés lezárva SENKI NEM VÁLASZOLJON. KÖSZÖNÖM.
2015. jún. 16. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:

7 év alatt egyszer sem merült fel, hogy akartok-e esküvőt, gyerekeket? sokszor akart szakítani, és erre a válaszod, hogy meg akarod kérni a kezét? ezt előre le szokták azért tisztázni.


véleményem ennyi. egyébként van ilyen, előfordul. bár a depresszió nem úgy működik tudtommal, hogy valami MIATT, hanem csak úgy általában van. azért, az téged is minősít, hogy szegény lányt, akit elvileg imádsz és szeretsz, hazaküldöd, mert "nem bírod már a rossz kedvét". hogy akartál így vele összeházasodni? együtt élni? ezt nem gondoltad végig szerintem te sem.

2015. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!