Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal. Beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal. Beleszerettem, utólag elmondjam neki?

Figyelt kérdés
egy sráccal majdnem összejöttünk, nagyon fontosak voltunk egymásnak, de csak barátság extrákkal lett belőle. csak jól érezte magát velem és kész..hát pont emiatt nem mondtam el neki sose, hogy szerelmes vagyok belé, és én bele mentem szánalmas módon, hiszen addig is vele voltam. Nem is tudom miért csináltam, csak szenvedtem 1 éven keresztül..Megszakított velem minden kapcsolatot, csúnyán összevesztünk. Azóta eltelt 8 hónap és lesz vele egy találkozóm, személyes tárgyat visszakap tőlem. Annyira elakarom neki mondani, hogy szerelmes voltam belé és egy kicsit lebaszni. ha végre kiadhatnám magamból úgy érzem ezzel letudnám zárni vagy inkább ne tegyem? csak hülyét csinálnék magamból? :S
2015. jún. 17. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne mond el neki, úgy sem értékelné, és csak még sebezhetőbbé válnál számára.


Ne vesd a gyöngyeid a disznó elé.

2015. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.Szerintem csak annak szabad kiadnod magad,az érzéseid,akiben megbízol,különben könnyen kihasználhatnak.

Ez az ember megszakította veled a kapcsolatot,ne bízz benne!

Tessék nyitott szemmel járni a világban,majd lesz más és szép lassan elfelejted a palit.

2015. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen.. kihasznált sajnos..
2015. jún. 17. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugye nem akarod hogy megint megtegye?

Lakat a szádon Drága,add vissza neki,amit akar és felejtsd el!

2-es voltam

2015. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem akarna ő már tőlem semmit, hisz kitörölt az életéből.meg az utolsó együtt töltött nap is elég tré volt. ha ő egyszer berág valakire, akkor onnantól kezdve nem érdekli az illető. ennyire már ismerem.
2015. jún. 17. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Ha felnőttek, talán komolyabban venne.
2015. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
25 mindketten
2015. jún. 17. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!