Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig tűrnétek ezt?

Figyelt kérdés
te meddig tűrnéd ezt? tegyük fel: a párod elhagy 4x egy másik emberért, ötödszörre próbálkoztok. egyszer hazudsz /tartod a régi párod képeit/ és azzal jön neked nem bízik benned, tszteletlenül beszél veled és káromkodik, kiabál. de amikor felhozod a szüneteltetést azt mondja szeret. mit tennél?
2015. jún. 17. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember magán kivül nem szeret senkit. Mondhatja hogy szeret, de a valóság: nem szeret.
2015. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki hagyja hogy 4x is elhagyják az egy idióta, szóval pont összeillenek azzal aki képes elhagyni állandóan..

Én semeddig nem tűrném hogy kihasználjanak.

2015. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Manipulál,nincs itt semmi másról szó!

Meddig tűrném?

Semeddig.

Ennek a kapcsolatnak annyi,minél tovább vagy ezzel az emberrel kapcsolatban,annál inkább egy lelki roncsot csinál belőled.

Dobd ki végleg,ennyi.

2015. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem vártam volna meg,hogy 4x tudjon elhagyni:)

Nem szeret.

2015. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A többiek leírták egyetértek azzal, én sem tűrném semeddig. De ez már jó, mert legalább észrevetted, ez nem mehet így tovább. Csak nem értem minek vártál ezzel eddig?..
2015. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!