Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig kellene még bírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 27éves srác vagyok és van, illetve volt egy 39éves barátnőm, 3 és fél évig. A lényeg, elég viharos kapcsolat volt, mindvégig szerettem. Sajnos volt rossz időszakom, munkahely váltás, egyéb dolgok kb tavaly februárban. Eléggé megromlott köztünk a dolog, de mindig azt mondta szeret és neki nem kell más. Majd egyszercsak elment egy koncertre, majd ott megcsalt egy sráccal. Rájöttem, lebuktattam... Volt hogy bent feküdtem a hálóban, ő pedig kint írogatott a sráccal az előszobában. Erre is rájöttem, de adtam neki esélyt. Mikor 3adjára buktattam le hogy még tartják a kapcsolatot, elhagytam és kerestem mást. Együtt is voltam a másik lánnyal, le is feküdtünk. Majd pár hét után megkeresett az ex. Szerettem, így megbocsájtottam neki... 2hétig tartott. Szétmentünk, majd úgy döntöttem összerakom magam és úgy megpróbálom az exxel... 3hónapba tellt. Tavaly decemberben újrakezdtük és fél évig ment is a dolog... De folyamatosan azt hallgattam hogy mekkora szemét vagyok hogy voltam mással. Sokat sírt az akkor már nem exem és nagyon mélyre süllyedt. Anyukával kapcsolatos legdurvább káromkodás amit ide nem szeretnék leírni, stb... Volt szó párterápiáról, amit ő nagyon akart, a végén én intéztem időpontot, de sajnos pont nem tudott eljönni... Utána ő nem intézte. Majd én is visszaestem, illetve újra szétestem... Kb 1 hete úgy döntöttem nem csinálom tovább. Mert se neki, se nekem nem jó... Úgy érzem elég esélyt adtam a dolognak... Ti mit gondoltok? Mennyi esélyt kellene adnom még ennek a dolognak? Ja azt elfelejtettem, hogy távkapcsolatban éltünk ez idő alatt és hetente csak 1szer hétvégén tudtunk találkozni. Tényleg kíváncsi vagyok a véleményetekre! :)

#szerelem #párkapcsolat #szex megcsalás
2015. jún. 17. 15:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ugye ott van az a dolog is, hogy amikor megkeresett, teljesen olyan érzésem volt, hogy: ha nincs ló jó a szamár is... Ennek ellenkezőjét sehogy nem tudta bebizonyítani, mert törölte a mail címet ahol írogattak... :)
2015. jún. 17. 15:46
 2/12 anonim ***** válasza:
Papucs vagy. Én már rég nem adtam volna ennyi esélyt sem ennek a kapcsolatnak. Nem tudtok együtt működni, nem illetek össze, hosszú távon ez nem jó. A nőd meg egy r..banc. Mit akarsz tőle?
2015. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Önértékelési gondokkal küzdő, manipulálható, gyenge férfi vagy. Ennek a kapcsolatnak tavaly februárig kellett volna tartani, a többi már csak egymás húzása. Fel kellene nőnöd, és nemet mondani arra, amiről tudod, hogy nem jó neked. Tinédzserként tényleg sokan beleesnek abba a hibába, hogy újra és újra engednek egy olyan kapcsolatnak, ami bizonyítottan nem működik.. de te 27 éves vagy, ő pedig 39! Egyikőtök sem látja/látta, hogy erre a kapcsolatra nem szabad több időt vesztegetni? Miért nem lehet méltósággal, jó viszonyban elválni? A véleményem a kérdéssel kapcsolatban az, hogy állj a sarkadra, tartsd magad a döntésedhez, és tanul az esetből.
2015. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolás, manipuláció, durva minősítgetés, sértegetés... ebből nekem egy is elég lenne ahhoz, hogy ne akarjak kapcsolatot az illetővel. Ez egy mérgező kapcsolat, úgy, ahogy van.
2015. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kapcsolatnak már egyáltalán nem szabadna több esélyt adni.
2015. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi ez, a végtelen szerelem forgatőkönyve vagy mi?


És akkor mentem, és akkor megtudtam, és akkor rámnézett, és akkor én visszanéztem, de nem úgy, hanem máshogy és akkor ő elment, aztán én utána, aztán ő visszajött akkor én elbújtam.. mi ez a hülyeség?

2015. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Talan kapard ossze magad tenyleg es szedd ossze az onbizalmdat is. Gondolj bele, h Te futsz egy 39 eves no utan. Te, aki 27 eves vagy, es boven valogathatsz olyan lanyok kozott, akik fiatalok, nincsenek kielve, szeretnenek es tisztelnenek Teged es nem utolso sorban, akikkel meg fel lehet epiteni normalisan egy csaladot es egy eletet....mar, ha szeretnel csaladot. Egy 39 eves novel mit tudsz kezdeni? Par ev es klimaxol, arrol nem beszelve, h tele van lelki gondokkal. Es nem utolso sorban, neki is elegge helyre kene tennie magat, m 39 evesen sracokkal koncerten felreugykodni...hat, nem tudom. Azert ez nem vall vmi komoly es megfontolt noi felfogasra.


Ja, es nehogy azt hidd, h a huszoneves kategoria vagyok csak azert, m azt partolom, h inkabb korodbelivel kezdj komolyabban. Elmultam en is 30 eves es nagyon jol tudom, h aki egyedulallo 35 folott nokent, annak gondjai vannak es a sajat eletet sem kepes osszetartani - tisztelet persze a kivetelnek, ami nagyon ritka.


Tapasztalatnak jo volt, meg par evig ahhoz, h kicsit Te is komolyodj, de en a helyedben surgosen lepnek es elfelejtenem ezt a not.

2015. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már az első lebuktatás után be kellett volna fejezned vele. Korban sem és egyébként sem passzoltok, a nőnek azt tetszik hogy úgy ugrálsz ahogy fütyül. Rakd össze magad (nem tudom mennyire estél szét) és lépj tovább. Muszáj, ha nem akarsz szenvedni.
2015. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ennek a nőnek még az emlékét is ki kell törölni az életedből,ha jót akarsz.

Korábban jól írták,manipuláció,érzelmi zsarolás...ne viccelj!

Még te leszel a szemét a végén,mikor ő csalt meg?

Totál hülyének néz a liba.

Gondolkozz kicsit!

2015. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz az egész szituáció. Nekem is volt olyan, hogy évek után egyszer csak kisétált a lány, akiért addig sok mindent megtettem és még több mindent eltűrtem tőle. A leírásod alapján úgy tűnik, hogy ez az egész kapcsolat nem akar és nem is működik, ideje továbblépned és magaddal foglalkozni. Ne párterápiára menj még, hanem a saját magadat tedd rendbe, ahhoz keress terapeutát és szakembert. És ha már készen állsz, akkor vágj bele a következő kapcsolatba. És sok kitartást hozzá!
2015. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!