Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha barátnőtök eljárna bulizni nélkületek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, tehát barátom van, de sose zavart. Kicsit gondolatban voltam "féltékeny" , mert nem akarom hogy más lány úgy mosolyogjon rá meg úgy nyomuljon rá mert ő az én barátom, de tudom hogy bízhatok benne, így nem aggódom.
2015. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy kis kiegészités: Olyan a kapcsolatunk, hogy az egyetem miatt én csak hétvégente vagyok itthon, akkor tudunk csak találkozni.

Tehát mai estét együtt is tölthettük volna, de ő bulizni megy.. Ez zavar engem :)

2015. jún. 20. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

En sose voltam féltékeny, mindig elengedtem bulizni... Több év után kiderült hogy az egyetemi évek alatt jópárszor megcsalt nemis akármilyen módon...

De azóta se vagyok féltékeny senkire csak azóta mar en is azt csinálom...

2015. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 17:53 mekkora arc vagy XD csak lazán, semmi cicó!

Menjen bulizni, persze, legalább én is tudok nyugodtan csajozni.

2015. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Azért ez így teljesen más. Ha csak hétvégente találkoztok, akkor szerintem neked kellene az első helyen állnod nem a bulinak, vagy együtt mennetek. Bár igaz az is, hogy kell az önálló szórakozás is, vagy csak a barátokkal. De ha a barátaival is csak olyankor tud találkozni, akkor meg marad az hogy pl péntek este csak ti, szombat este közösen.

2015. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3: Te én? Én velem is ez történt. Eljárt a csaj bulizni nélkülem és simán leszarta, hogy mi van velem. Én hagytam, mert nem akartam korlátozni. Később viszont kiderült, hogy mit művelt...


Mondjuk annyi különbség azért van, hogy én ettől még nem lettem egy gerinctelen féreg. Szóval nem csinálom ugyanazt, mint ő.


2: Én teljes mértékben meg lennék sértődve és fel lennék háborodva. Biztos, hogy szeret még?

2015. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én abszolút megbízom a páromban (én 30f, ő 23l), ezért el szoktam engedni simán, ha mennek a barátnőjükkel (kétévente egyszer :D), de így én is elmehetek a haverokkal (szintén kétévente egyszer kb). Én sem csaltam meg őt, és tuti, hogy ő sem engem.

De ha valaki mondjuk rendszeresen a párja nélkül akar bulizni, akkor ott valaki palira van véve. Ez hülye duma, hogy nem akarjátok korlátozni a párotokat. Igenis kell, mert ez már nem normális szint.

2015. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!