Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha már majd 3éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha már majd 3éve válságban a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

25éves vagyok

7éve élek párkapcsolatban amiből született egy kislányunk aki már 2éves elmúlt.

Mióta Megszületett a lányom egyre rosszabb a kapcsolatunk.

Szüleimnél élünk.

A kapcsolatunk oly annyira rossz lett hogy minden nap veszekszünk és már több mint 2éve szexuális kapcsolatunk sincs.

Nem vagyok boldog,minden nap arról álmodozom hogy boldog szeretnék lenni egy olyan kapcsolatban ahol szeretnek.

Se a párom sem én nem érezzük már azt a szerelmet amit régen.

Ő nem mondta de ez egyértelmű.

Már volt hogy elküldtem de nem hajlandó elmenni ,mondván nem hagyja itt a lányát.

Nemtudom már mit tegyek.

Iszonyatosan boldogtalan vagyok.

Kezdek depressziós is lenni.

Folyton dühös és csalódott vagyok.

Visszasírom a volt igazi nagy szerelmemet.

Ti mit tennétek a helyemben?



2015. jún. 21. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt a hosszú és nehéz folyamatot sikerül véghez vinnetek akkor akár a sírból is feléledhet ez. Csináljatok valami újat is. Pl. nem hinném, hogy gyertyafényes vacsizással meg borozgatással csapnátok el mostanában az időt. Nem nagy költség és nem is nagy fáradozás de mégis értékes lehet.A szüleid meg vigyázhatnának a gyerkőcre addig. Ha a párod nem akar elmenni akkor az nem csak a kislány miatt van hidd el!
2015. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jól vettem ki, hogy itt külső tényezők is vannak, amik nyomasztóan hatnak az életetekre? Ezeken valahogy változtatni kell. Pl. ha terhes a szüleiddel együtt élni (pl. szűkös a lakás), akkor erre megoldást kell találni. Hiába a terápia, ha a körülmények még lehúznak.

És én ajánlom még a családállítást is (terápiás módszer).

2015. jún. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!