Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 27 éves életerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 27 éves életerős férfi mégsem hajlandó dolgozni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 22 éves egyetemre járó lány vagyok és 1,5l éve járok a párommal, neki csak érettségije van. Eleinte még nem zavart, hogy nincs munkája, de mostmár elég ijesztő lett, hogy ennyi idősen nincs rendes állandó munkahelye, nem is akar és folyamatosan kétes ügyletekből szerzi a pénzét, amiről én inkább nem is szeretnék tudni, főleg, hogy jogra járok!

Próbáltam vele megbeszélni, de mindig az a válasz, hogy ő nem fogja tönkretenni az egészségét a gürcöléssel havi 70-100ért, mikor így többet keres.

Nagyon szeretem őt, de így hogy tervezzek vele jövőt, ha nincs semmi biztonságérzetem mellette? Hol van pénze, hol nincs, meg mi van ha valami nagyobb baj lesz ezekből a kis ügyleteiből?

Mit tegyek? Elhagyjam? Segítsetek!



2015. jún. 21. 14:12
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Jó reggelt kívánok így 1,5 év után.

Te nem tudsz mit tenni, ha ő neki nincs erre igénye, nem hajlandó dolgozni akkor ennyi.

De ha már jogra jársz, egyszer lehetsz éppen az ügyvédje mikor bíróságra kell menni.

2015. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Visszakérdezhetek: 1.5 év alatt végig ugyanezt csinálta. Szerinted mitől várható ebben változás a következő 15 évben?
2015. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Azt is mondhatod neki hogy menjen ki külföldre dolgozni ha kevesli az itthoni fizetést.

Kérdezd meg tőle hogy a jövőben is így akar élni ahogy most?

Mondd meg neki hogy ezzel a viselkedéssel a kapcsolatotokat veszélyezteti. Ha nem lesz változás akkor hagyd ott.

Ilyen személyre jövőt bem alapozhatsz.

2015. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Nem egy perspektíva a pasi - az életmódja se, meg hát együtt vagytok, aztán azt se tudod, mit csinál egész nap?


Ő lenne majd a gyerekeid apja?

Hát én nem tanácsolom.

2015. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
csak talál valamit
2015. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
A helyedben én amint kezembe kaptam a diplomámat, elhagynám. Hosszú távon ilyen emberrel tervezni nem lehet. Gondolom nem szeretnél a sittre járni látogatóba.
2015. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

ilyennel ne is tervezz jövőt

gondolom nem akarsz a jédőügyvédje lenni ha már jogra jársz :D


az ilyen piti emberek mindig a börtönben végzik

hagyd el inkább és keress egy dolgozó pasit

2015. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

A legújabb találmánya, hogy internetes szerencsejátékból szeretne pénzt keresni én teljesen kétségbe vagyok esve miatta!

Az a baj, hogy az apjától is ezt a léha életet látja, neki sincs normális munkahelye, kölcsönökből él meg "titkos" üzleteket csinál..

2015. jún. 21. 14:27
 9/45 anonim ***** válasza:

"A legújabb találmánya, hogy internetes szerencsejátékból szeretne pénzt keresni"

Azt hiszem ideje lépned. Mielőtt vagy rámegy mindenetek. Vagy a NAV vagy a behajtók érkeznek.

2015. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
De a legnagyobb gondom az, hogy érzelmileg még senkihez nem kerültem ennyire közel, ő az első igazi szerelmem, az első aki igazán megért engem, akinek bármit elmondhatok és mindent megtesz értem de azt mondta, hogy ezt az egyet nem hajlandó, hogy ő rendes munkahelyre menjen és őt valaki irányítgassa, meg valaki másnak izzadjon nap mint nap...
2015. jún. 21. 14:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!